Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
7 / 10
1 1
Zoraki İkili
Fragmanı izle

Bol kahkahaya boğulacağınız bu suç filminde baş karakterlerimiz Ousmane Diakité ve  François Monge birbirlerinden çok farklı karakterde iki arkadaştır. Farklı karakterler diyoruz çünkü gerek geçmiş hayatları gerek davranışları gerekse hoşlandıkları şeyler veya fikirleri birbiri ile asla uyuşmamaktadır. Aslında bu arkadaşlık biraz zoraki bir arkadaşlıktır da diyebiliriz çünkü ikisi de polis memuru olan bu iki adam meslekleri gereği bir arada çalışmak zorunda kaldığı için birliktedirler. Doğal olarak arkadaşlıkları da bu işbirliği üzerine kuruludur. İkili bundan uzun süre önce birlikte çalışmıştır ancak hayatın gidişatı ve uğraştıkları işler bir şekilde yollarının ayrılmasına sebep olmuştur. Şimdi ise yine kader onları bir araya getirmiş, iş dolayısı ile tekrar birlikte çalışma fırsatı bulmuşlardır. Hala aktif olan ve heyecanla araştırılan yeni bir soruşturma için bu ikili görevlendirilmiştir. İki zıt karakter yine bir araya gelir ve böylece beraber yaşayacakları hareketli bir serüven daha başlar. 

4k formatındaki Loin du périph, bize bu zıt ancak komik ikilinin bu seferki hedeflerinin uyuşturucu işiyle uğraşan bir grup adamın izini sürmesi sırasında yaşadıklarına odaklıyor. Bu iz sürme boyunca başlarından türlü türlü komik ve tehlikeli maceralar geçecektir elbette. Peki ya izleyicilerin bol kahkahaya boğulacağı bu dakikalarda onlar ne gibi çareler arayacaktır? Başlarını belaya sokmadan hedeflerine ulaşabilecek ve adamları yakalayıp olayları çözüme kavuşturabilecekler midir? Ve bu uyuşturucu işinin peşinden koşarken ikili arasındaki komedi dolu samimiyet daha da ilerleme fırsatı bulacak mıdır?  

Filmin başrollerini paylaşan Ousmane Diakité ve François Monge karakterlerini, daha önce Can Dostum adlı trajikomik filmi ile hafızalarımıza kazınan başarılı oyuncu Omar Sy ve Laurent Lafitte canlandırmaktadır. Teknik bilgilerine gelince yönetmenlik koltuğuna Louis Leterrier'in oturduğu filmin senaryosunu ise Stéphane Kazandjian adlı senariste ait olduğunu görüyoruz. Fransa yapımı film türü bakımından bir aksiyon, komedi ve  suç filmi olarak nitelendirilebilir. Vizyona girişi ise yine Fransa'da ve tarihi 06 Mayıs 2022 olarak belirlenmiştir. Şu sıralar heyecanla beklenen filmin müziklerini ise Guillaume Roussel hazırlamıştır. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Ökkeş

Film çok güzel beyendim her saniyesinde büyük bir oyunculuk var filme uyum sağlanması mükemmel olmuş

1 Ay Önce
Film Reytingleri