Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Zengin ve Şımarık
Fragmanı izle

Zengin ve Şımarık - Pourris gâtés izle 2021. Monako'daki inşaat sektöründeki servetini yoktan var eden Polonya asıllı dul Francis Bartek'in Philippe ve Alexandre adında iki oğlu ve Stella adında bir kızı var. Zaten oldukça yetişkin olan üç çocuğun hepsinin kusurları var. Alexandre liseden beri gittiği tüm kurumlardan kovulmaktan vazgeçmedi ve yetiştiği lisenin müdürünün, babasının arkadaşı olan eşi ve iki kızı ile bağlarını sürdürüyor.

Philippe, eksantrik proje üstüne eksantrik proje uydurur ve babasına herhangi bir profesyonel hizmette bulunmak yerine akşama gider. Sonunda Stella, babasının korktuğu yakışıklı, aylak Arjantinli Juan Carlos ile evlenmek isteyen kibirli, müsrif ve kaprisli bir vebadır.

Kızının 24. doğum günü için verilen doğum günü resepsiyonunda kalp krizi geçirdi, Bir gecede, ailenin hesapları şirket varlıklarının kötüye kullanılması, zimmete para geçirme suçları nedeniyle mahkemeler tarafından bloke edilir ve polis varlıklarına el koymak için evlerine gelir.

Baba, masumiyetini kanıtlamayı beklerken kaçar ve yavrularını Marsilya yakınlarındaki çocukluğunun çok mütevazı kır evine götürür. Parasız ve yiyeceksiz düşmekten korkan herkes iş aramak zorunda kalıyor. Stella bir restoranda garson olur ve kendisi bir çalışan olarak kurban gittiğinde kendisi için çalışan insanlara yaptığı aşağılamaları anlar. Zor bir başlangıçtan sonra, Philippe bir bisiklet taksi şoförü oldu, taksi meslektaşlarından biriyle arkadaş oldu ve onunla vintage spor ayakkabı işine başladı.

Stella'nın nişanlısı, aslında Francis tarafından "çürümüş, şımarık" çocuklarını test etmek ve onları iş dünyasıyla yüzleşmeye zorlamak için icat edilen bu sahnelemeyi keşfeder. Stella ile acilen evlenmesi ve aile hazinesini ele geçirmesi için ona şantaj yapar.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri