Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Zaman Muhafızları
Fragmanı izle

Ksyusha sekiz yaşında küçük bir kızdır. Şu ana kadar yaşadığı hayatın tamamını yetimhanede geçirmiştir. Bu yüzden de gerçek anne ve babasına dair hiçbir şey bilmiyordur. Tek bildiği gerçek yetimhanede yaşadığı hayattır. Bir gün Ksyusha’nın hayatına iki kişi girer; Andrei ve Olga. Andrei ve Olga, Ksyusha’yı öz kızları gibi severler. Ksyusha’da onları çok sever. Sonunda ailesini bulmuştur Ksyusha. Küçük kız yeni ailesinin yanına taşınır ve burada bambaşka ve yep yeni bir hayata başlar. 

Ksyusha yaşıtları gibi okula da başlar. Kendisi için her şeyin kusursuz gideceğini düşünür Ksyusha çünkü çok mutludur. Ama okula başladığında bu durum bu şekilde ilerlemez. Okuldaki çocuklar bir şekilde Ksyusha’nın yetimhaneden geldiğini öğrenirler ve onunla bu konu hakkında dalga geçmeye başlarlar. Ksyusha çocukların onunla uğraşmasını kafasına takmamaya çalışır çünkü onun için büyük anlam ifade eden ailesini uzun yıllar sonra bulmuştur. Bu yüzden bu tür şeyler onu etkilemiyordur. Okuldaki çocuklarla uğraşması henüz bitmemişken Ksyusha’nın başına daha büyük bir sorun açılır. Kaldığı yetimhanenin müdiresi Irena, Ksyusha’nın yeni babasının eski sevgilisidir. Irena, Andrei’nin bu kadar mutlu olmasına dayanamaz ve hemen Andrei’i geri alabilmek için kötü planlar yapmaya başlar. Ama Irene’in bilmediği bir şey vardır. Ksyusha uzun yıllar sonra edindiği bu ailenin kolay kolay dağılmasına izin vermeyecektir. O yüzden Irene’i durdurmak için elinden geleni yapmaya kara verir.

Orijinal dili Rusça olan The Time Guardians filminin Türkçe dublaj seçeneği sitemizde yer almaktadır. Film 1 saat 33 dakika uzunluğundadır. Filmin IMDB puanı 3.7’dir ve film 1 adette ödüle sahiptir. 4k filmin vizyon tarihi 6 Ağustos 2020’dir. 

Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Stanislavsky. Lust for life yapımında da adı geçen Alexey Telnov’dur. Yapımda oyunculuğunu izlediğimiz isimler arasında ise The Mars Conspiracies ve Doktor Rikhter yapımlarında performans sergileyen Ksenia Alekseeva, Uboynaya sila filmindeki performansıyla Marina Kazakova ve The Black Sea ve Where Truth Lies dizilerinde yer alan Pavel Trubiner gibi isimler ve daha fazlası yer almaktadır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri