Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
10 / 10
1 1
Yedinci Hayat
Fragmanı izle

Yedinci Hayat - What Happened to Monday izle 2017. 2043 civarında, aşırı nüfus dünya çapında bir krize neden oldu ve bu da Çocuk Tahsisi Bürosu tarafından uygulanan katı bir tek çocuk politikasıyla sonuçlandı . En büyük çocuklar dışında hepsi kriyo uykuya alınır. Elektronik bilezikler tüm vatandaşları takip ediyor. Karen Settman birbirinin aynısı yedizleri doğururken ölür.

Büyükbabaları ve Karen'ın babası Terrence, onlara haftanın günlerinin adlarını verir ve onları annelerinin adını taşıyan tek bir birey gibi davranmaları için eğitir ve evden yalnızca adlarının verildiği gün ayrılır. Terrence, bilgileri günlük olarak paylaşmalarını ve görünüşlerini değiştiren herhangi bir fiziksel kazayı tekrar etmelerini sağlar.

Kız kardeşler, tanımlayıcı özellikleri kapatmak için peruk ve makyaj kullanıyor. Genç bir Perşembe apartmandan gizlice çıkıp kaykay yaparken kendini yaraladıktan sonra, Terrence onun yarasını taklit etmek için her kız kardeşin işaret parmağının bir kısmını keser. 2073'te Pazartesi, kılık değiştirmesini hazırlar, sunum yapma konusunda gergindir.

Pazartesi bir kontrol noktasında, onunla konuşan bir CAB ajanı olan Adrian Knowles ile karşılaşır. Bankada, Pazartesi günkü iş arkadaşı Jerry, terfi için bir rakip, ona şantaj yapmayı ima ediyor. Pazartesi eve geri dönemediğinde, Salı onun adımlarını takip eder. Salı, Pazartesi'nin terfi aldığını ve Jerry ile bir barda tanıştığını öğrenir.

Daha fazla araştırma yapmadan önce, CAB ajanları onu gözaltına aldı ve iletişimini kesti. CAB tesisinde, Adrian Salı günü bir hücreye götürülürken orada Büro başkanı ve parlamento adayı Nicolette Cayman ile tanışır. Cayman Salı gününün kardeşlerini bildiğini söylüyor ve Salı rüşvet teklif ettiğinde Cayman Pazartesi'nin kendisine aynı anlaşmayı teklif ettiğini açıklıyor. Cayman, CAB ajanlarına Salı günkü kız kardeşlere suikast düzenleme emri verdi. CAB ajanları, Settman'ın evinde retina tarayıcısını atlamak için kopmuş bir göz kullanır. Kız kardeşler ajanları öldürür, ancak Pazar öldürülür. Gözün Salı olduğunu öğrenen kız kardeşler, Jerry'nin onları satmış olabileceğinden şüphelenir.

Ertesi gün, Çarşamba kendini gizlemeden ayrılır ve Jerry ile yüzleşir. Kampanyasını finanse etmek için Cayman'a milyonlarca avro gönderdiğinde "Karen" in terfi aldığını ortaya koyuyor. Bir CAB keskin nişancı Jerry'yi öldürdükten sonra, Çarşamba dairesinden kaçar.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri