Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Vale - The Valet

HD 2691 2022
Puanla:
7 / 10
1 1
Vale
Fragmanı izle

Yeni filminin vizyona girmesine günler kala Olivia korkunç bir skandalla karşı karşıyadır. Çünkü Olivia’nın sevgilisi ona yalan söylemiştir ve aslında kendisi başka bir kadınla evlidir. Olivia milyarder sevgilisinin bu yalanı üzerine onunla kavga etmeye başlar ve bu kavgaları da yola taşınır. Bu sırada ise otelde çalışan bir vale işine bisikleti ile gelmektedir. Vale ikilinin kavgasını izlerken önünde duran arabayı göremez ve yere düşer. Bu olanı fark eden Olivia ise hemen valenin yanına koşar. Ona yardım ederken sevgilisi de Olivia’nın yanına gelir ve ansızın onlarca paparazzi ortaya çıkar. Ertesi gün ise manşetlerde Olivia’nın evli bir milyarder ile birlikte olduğu yazılıdır. 

Olivia ne yapacağını şaşırır ve menajerinden akıl ister. Menajeri ise Olivia’yı kurtarmak için bir plan yapmıştır bile. Plana göre aslında Olivia’nın milyarder ile bir alakası yoktur ve Olivia aslında karede görünen vale ile yani Antonio ile birliktedir. Bunu kabul eden Olivia ise hemen anlaşma gereği Antonio ile birlikte medyada görülmeye başlar. Bu durum ise Antonio için cennette olmak gibi bir şeydir çünkü yanında güzeller güzeli bir oyuncu vardır ve bu oyuncu da kendisini tüm dünyanın önünde öpmektedir ve bu durum ise Antonio için inanılmazdır. 

Richard Wong’un yönetmenliğini üstlendiği 4k formatındaki The Valet filminde Bob Fisher ve Rob Greenberg isimleri de yapımın senarist ekibinde yer alan isimlerdir. Samara Weaving ile Eugenio Derbez ve de Max Greenfield isimleri ise bu muhteşem komedi filminde yer alan ve başrol oyuncusunu oluşturan simalardır. Antonio ile güzel oyuncu Olivia’nın ilişkileri her ne kadar bir oyun olarak başlasa da bu ikili için ciddi bir ilişki söz konusu mudur? Peki ya Olivia gerçekten de Antonio’ya âşık olursa ne olacaktır? Antonio’nun kendisine ait bir sevgilisi yok mudur? Antonio ve Olivia için bu oyunun sonu nasıl gelecektir? 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri