Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

V for Vengeance

HD 625 2022
Puanla:
5 / 10
1 1
V for Vengeance
Fragmanı izle

V for Vengeance, iki genç vampir olan Emma ve Scarlett’i konu alıyor. Günün birinde küçük kız kardeşlerinin bir grup kötü niyetli vampir tarafından kaçırıldığını öğrenen Emma ve Scarlett, kardeşlerini bu acımasız vampirlerin elinden kurtarabilmek için amansız bir mücadeleye girişecektir. İlk kez 7 Haziran 2022 tarihinde sinemaseverlerin beğenisine sunulan 4k formatlı bu yapımın yönetmenlik koltuğunda Kelly Halihan otururken, filmin senaryosu ise Steven Paul ve Peter Moore Smith’in imzasını taşıyor. IMDB’den 3.5 puan alan filmin oyuncu kadrosunda ise Jocelyn Hudon, Grace Van Dien, Pauline Dyer, Alix Villaret, Graham Greene, Isabel Birch ve Jason Burkart gibi isimler bulunuyor. Filmin hikayesi ise şöyle gelişiyor:

Çevrelerine göre son derece asi birer vampir olan Emma (Jocelyn Hudon) ve Scarlett (Grace Van Dien) isimli iki kardeş, her ne kadar asi olsalar da kendilerine kötülük yapmayanlara hiçbir zararı olmayan iki vampirdir. Ancak kısa süre sonra bu iki kardeş, kendilerine hiç yapılmaması gereken bir kötülükle karşılaşacak ve kendilerini kötü bir vampir grubuyla savaşın içerisinde bulacaktır. Bundan bir süre önce Thorn (Sean Maguire) isimli acımasız bir vampirin liderlik ettiği bir grup vampir, Emma ve Scarlett’in ebeveynlerini soğukkanlı bir şekilde öldürmüştür. Şimdilerde vampirleri kontrol etmek amacıyla ortaya çıkan bir panzehire karşı savaşan ve bu panzehirin kontrolünü ele geçirmeye çalışan Thorn’un acımasız vampir grubu, bir süre önce hiç yapmamaları gereken bir şey yapmıştır. 

Emma ve Scarlett’in küçük kız kardeşleri Kate’i (Pauline Dyer) kaçıran Thorn, yaptığı bu hareketle birlikte son derece kanlı bir savaşı da başlatmıştır. Küçük kardeşlerinin Thorn ve ölümsüzleri tarafından kaçırıldığını öğrenen Emma ve Scarlett, onu kurtarabilmek için bir an önce harekete geçer. Her ne kadar bir süredir araları soğuk olsa da aile bağlarını yeniden birleştirme şansı bulan Emma ve Scarlett, aynı zamanda ebeveynlerinin de intikamını alacaktır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri