Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Uzay Parkı

HD 433 2019
Puanla:
6 / 10
1 1
Uzay Parkı
Fragmanı izle

Ailesinin evde ilk kez tek başına bırakacağı Suha henüz 12 yaşlarında bir çocuktur. Ailesi balık tutmaya gittiğinde evde tek başına kalacak olan Suha sonunda istediği her şeyi özgürce yapabilecektir. Balığa gitmek için evden ayrılmadan önce Suha'nın babası Suha'ya hediye olarak bir kolye verir. Hediyesinden memnun kalmayan Suha'nın istediği tek şey sevimli bir yavru köpektir. Kamp alanına doğru yola çıkan Suha'nın anne ve babası, yolda Suha'ya bir köpek alıp almamaları konusunda tartışmaktadırlar. Suha'nın babasının fikri Suha'ya bir köpek almaları gerektiğidir, hatta büyükannelerinin yakın zamanda doğuracak olan hamile köpekleri bu iş için biçilmiş kaftandır. Onun yavrularından birini Suha alabilir. Suha'nın annesi ise aynı fikirde değildir ve önünde sonunda kızlarının bu yavru köpekten sıkılacağını düşünmektedir. Kızları köpekten sıkıldığında köpeğin bakımını üstlenecek kişi annesi olacaktır ve bunlardan da öte köpek bir gün öldüğünde kızlarının yaşayacağı üzüntü anneyi korkutmaktadır. Suha'nın anne ve babası bu konuda konuşurlarken tartışmanın hararetine kapılan baba karşıdan gelen arabayı başta fark etmez ve fark edip direksiyonu kırdığında ise artık çok geçtir. Bu kaza sonucu Suha'nın babası ölürken annesi ağır yaralanır.

Bu olayların üstünden tam bir yıl geçer ve Suha'nın annesi Suha'yı büyükannesinin evine bıraktığında Suha üzücü bir gerçekle karşılaşır. Büyükannesinin köpeği ölmüştür ve onun yavrularından sadece ismi Gece olan yavru o an evdedir. Suha, Gece'yi sahiplenir ve Gece ona gerçekten de iyi gelir. Kumsalda oyun oynarken Suha'nın karşısına çok değişik bir taş çıkar. Gördüğü bu taşı alıp başucuna yerleştiren Suha, başına geleceklerden habersizdir. İsmi Om olan bir adam bu taşı çaldığında, Suha'nın evrenler arasındaki macerası başlar.

Orijinal ismi Astro Gardener olan filmin hem yönetmeni hem de senaristi olan isim Jong Shik Won'dur. Formatı 4k olan bu güzel filmin seslendirmen kadrosunda ise Shin, Jeon Tae Yeol ve Kim Yeon Yoo gibi isimleri görmekteyiz.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri