Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Uncharted

HD 15155 2022
Puanla:
8 / 10
1 1
Uncharted
Fragmanı izle

Nathan kendi hayatını kendisi kazanmayı öğrenmiş biridir Sully ise ömrünü hazine avlamaya adamış aklı başında bir hazine avcısıdır. Fakat Sully’nin aklına taktığı son hazine oldukça tehlikeli bir hazinedir. Beş yüz yıl gibi uzun bir zaman önce Moncada Hanedanı tarafından saklanmış olan bu hazine yaklaşık olarak beş milyar gibi oldukça yüklü bir değerdedir. Ancak bu hazinenin peşinde olan tek kişi elbette sadece Sully değildir. Moncada ailesinin bir üyesi olan ve bu hazineyi kendisinin bilen Santiago Moncada’da atasının saklamış ya da sözde kaybetmiş olduğu bu hazinenin peşindedir. 

Sully böylesine büyük bir hazineyi ararken bu defa yanında kendisini bu çalışma da tamamlayacak olan Nathan’ı da alır ve hazinenin hikayesini Nathan’a anlatır. İkili için artık dünya bir yana ve bu korkunç değerde ki hazine diğer yanadır. Bu yüzden de Nathan ile Sully birlikte bir plan yapmaya başlarlar. Bu sırada da Santiago Moncada’da kendi planını yapmış ve atasına ait olan bu hazineyi de aramaktadır. Santiago Moncada için olay sadece para değildir bu olay aslında bir aile meselesidir. Beş yüz yıl öncesinde bir şekilde aileden çıkan bu para yeniden aileye dönmelidir. Bu nedenle de Santiago Moncada kesinlikle bu hazineyi başkalarına vermemeye ve hatta paylaşmamaya da kesin kararlıdır. 

Türkçe dublaj seçeneğinde Uncharted ismiyle ekranlarınızda sitemiz aracılığı ile yerini alacak olan bu muhteşem aksiyon ve de macera filmimde Ruben Fleischer yönetmen koltuğundaki isimdir. 4k film formatıyla da isterseniz sitemizde ayarlayabileceğiniz filmde Matt Holloway ile Rafe Judkins ve de Art Marcum isimleri de yapımın senaristliğini üstlenen ekiptir. Muhteşem bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmde Antonie Banderas gibi dev bir ismin yanında Tom Holland ile Mark Wahlberg gibi deneyimli ve sevilen oyuncular da yapımda yer almaktadır. Nathan ile Sully acaba Santiago Moncada’dan önce bu dev hazineyi bulmayı başaracaklar mıdır? Yoksa Santiago Moncada hazineye Sully ile Nathan’dan daha mı yakındır?

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
HÜSEYİN CAN DEMİR

başrol hariç hersey güzel örümcem adamı severim ama bu film için dogru  oyuncu olmamıs Frank Grillo çok yakışırdı ama cocugun popüleritesi düşünüldügünde anlıyorum  ama bence çok sacma duruyor 

5 Ay Önce
İclal

harika bir film acayip sürükleyici ve asla sikilmiyorsunuz macera sevenler için iyi bir seçim ve ayrıca yine Tom un harika filmlerinden bir tanesi tek kelimeyle çok güzel 

7 Ay Önce
ahmet

Film gayet güzel ve sürükleyici, ben çok beğendim.

7 Ay Önce
beytullah

abi red notice den farkı yok ama izlenebilir güzel film di beğendim

7 Ay Önce
Elif

Devamı olan bir film , gerçekten sürükleyici beğeneceğiniz bir film. Tavsiye ederim.  :)

7 Ay Önce
nese

izlenebilir konu bilindik fena degil

8 Ay Önce
Übeyt

İlk yorumu yapmak için yazıyorum film fena değil ama 😏

8 Ay Önce
Film Reytingleri