Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Troll: Kuyruklu Macera
Fragmanı izle

Trym isimli Trol prensi Trol Krallığı'nın sahip olduğu tek prenstir ve krallık için oldukça değerlidir. Trym'in babası ise krallığı yöneten Kral Grom'dur. Babasına büyüdüğünü kanıtlamak için sürekli çaba gösteren Trym artık çok daha ciddi görevlerde yer alıp krallığa daha ciddi hizmetlerde bulunmak istemektedir. Fakat kral babası Grom, bu konuda oğlu Trym ile aynı fikirde değildir ve daha ciddi görevler için Trym'in biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu düşünmektedir. Trym büyüdüğünde ve hazır olduğunda zaten kral Grom'un Ervod Krallığı'nı bırakacağı kişi o olacaktır.

Prens Trym ve babası kral Grom bir tartışmanın tam ortasındayken Kral Grom ansızın sihirli bir şekilde kaçırılır. Trym bu olay karşısında hiçbir şey yapamaz ve babasını kurtaramaz. Hissettiği çaresizlik ile beraber bu olayı dostlarına anlatan prens Trym çözüm bulamayınca orman bilgesine gider ve ona olanları anlatır. Orman bilgesi Trym'e babasının efsanevi yaratıklar tarafından kaçırıldığını söyler ve babasını kurtarması için üç günü olduğunu, eğer üç gün içinde babasını bulup kurtaramazsa kral Grom'un sonsuza dek bir taş şeklinde kalacağını anlatır. Bunu duyan Trym, dostlarını da yanına alır ve cesaretlerini toplayıp kral Grom'u kurtarmak için yola koyulurlar. Krallarını kurtarmaları için tam üç günleri vardır. Zamana karşı yarışları başlamıştır.

Yönetmen koltuğunda Kevin Munroe ile Kristian Kamp'in oturduğu Troll: The Tale of a Tail isimli bu eğlenceli animasyon yapımını 4k film formatıyla izleme seçeneği de mümkün. Bu güzel yapımın senaryosunda Suzanne Bolch, Johnny Carlsen ve Peter Dodd'un imzası vardır. Türkçe dublaj seçeneği de bulunan filmde seslendirmen kadrosunda ise Sonja Ball, Wyatt Bowen ve Mark Camacho gibi isimleri görmekteyiz. Kral Grom'u onu kaçıran efsanevi yaratıkların elinden kurtarmak için tam üç günleri olan prens Trym ve arkadaşları bu zorlu görevin üstesinden gelip krallarını kurtarabilecekler midir? 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri