Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Till Death

HD 162 2021
Puanla:
7 / 10
1 1
Till Death
Fragmanı izle

Emma ile kocası Mark uzun zamandır ilişkilerinin bitmiş olduğunu bilmelerine rağmen yine de kendilerini kandırdıkları bir oyunun içindelerdir. Emma için evliliği anlamsızlaşmıştır ve eşi Mark’da kendisine gereken önemi göstermeyeli uzun zaman olmuştur. Emma tam da bu evliliğe daha fazla dayanamıyorum dediği bir dönemde Mark karısı Emma’ya ani bir sürpriz yapar. Mark her şeyi geride bırakmalarını ve evliliklerinde yeni bir sayfa açmak için baş başa bir tatile çıkmalarını ve bu tatile hemen gitmeleri gerektiğini söyler. Emma ise bu haber karşısında oldukça şaşkındır ancak Mark güzel ve ıssız bir göl evine yapılacak kısa bir tatil için hazırlıkları yapmıştır bile. Emma ise Mark’ın bu hamlesini yaklaşan onuncu yıl dönümleri ve evliliklerini kurtarmak için son bir çaba olarak görür ve zorluk yaratmadan kocasına bir şans daha vermeyi kararlaştırır. Bu yüzden de Emma hemen kocası ile gideceği göl evi için hazırlanmaya başlar.

Emma ile Mark göl evine gittiklerinde uzun zamandır yaşamadıkları kadar güzel bir gece geçirirler ve sabahına da Emma uyanmıştır. Fakat ortada korkunç bir sahne bulunmaktadır. Bu sahne ise Emma’nın öldürülmüş olan kocasıdır. Emma kocasının cesedinin yanına kelepçeli bir haldedir. Emma olayın şokunu henüz atlatamamıştır ki evde yalnız olmadığını ve bazı adamların olduğunu fark eder. Bu adamlar ise Emma’yı öldürmeye kararlı kişilerdir. Fakat Emma olan biten hiçbir şeye bir anlam verememektedir. 

S. K. Dale’in yönetmenliğini üstlenmiş olduğu 4k film formatındaki Till Death isimli bu muhteşem gerilim filminde Jason Carvey ise yapımın senaristliğini üstlenmektedir. Megan Fox ile Eoin Macken ve de Callan Mulvey isimleri ise bu gerilim yüklü filmin başrol oyuncu ekibinde yer alan isimlerdir. Göl evinde bulunan bu adamlar neden Emma’yı öldürmek istemektelerdir? Emma gerçekten de korkunç bir kâbusun içinde midir yoksa bu kâbusun ardında Emma’nın asla aklına dahi getiremeyeceği sebepler mi vardır?

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri