Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
7 / 10
1 1
The Suicide Squad: İntihar Timi
Fragmanı izle

The Suicide Squad: İntihar Timi - The Suicide Squad izle. İstihbarat memuru Amanda Waller , daha hafif cezalar karşılığında Waller için görevler yürütmeyi kabul eden Belle Reve cezaevi mahkumlarından oluşan ve halk arasında İntihar Timi olarak bilinen iki Görev Gücü X ekibini bir araya getiriyor.

Hükümeti Amerikan karşıtı bir rejim tarafından devrildikten sonra Güney Amerika adası Corto Maltese'ye gönderilirler ve "Denizyıldızı Projesi" olarak bilinen gizli bir deneyi tutan Nazi dönemi laboratuvarı Jötunheim'ı yok etmekle görevlendirilirler. Bir takım Waller'ın astı Albay Rick Flag tarafından yönetiliyorve iniş üzerine Corto Maltese ordusu tarafından neredeyse tamamen yok edildi. Bu dikkat dağıtma, diğer takımın fark edilmeden ülkeye girmesine izin verir.

İkinci ekip, kızının Belle Reve'de hapsedilmesini önlemek için görevi kabul eden suikastçı Bloodsport tarafından yönetiliyor ve Peacemaker , King Shark , Polka-Dot Man ve Ratcatcher 2'den oluşuyor . Flag'i asi askerler için bir ana kampta bulurlar ve isyan lideri Sol Soria'yı kendilerine yardım etmesi için ikna ederler.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri