Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

The Night House

HD 21479 2021
Puanla:
8 / 10
9 1
The Night House
Fragmanı izle

The Night House izle 2021. Beth, kocası Owen'ı intihar nedeniyle kaybetti. Yıkılmış, gecelerini Owen'ın eşyalarını içip içerek geçiriyor. Kararlı ve kontrollü görünmeye çalışır, ancak arkadaşı Claire ve komşusu Mel onun için endişelenir. Owen'ın uğursuz intihar notu - "Haklısın. Hiçbir şey yok. Peşinde hiçbir şey yok. Artık güvendesin" - onu şaşırtıyor. Geceleri garip doğaüstü olaylardan acı çekmeye başlar ve evleri için garip bir ters kat planı bulur.

Bir gece, telefonunda kendisine benzeyen bir kadının fotoğrafını keşfeder ve Owen'ın bir ilişkisi olduğundan şüphelenir. Claire ile çıktığı bir gecenin ardından sarhoş bir Beth, onun yıllar önce bir araba kazasında dört dakikalığına öldüğünü ve öldüğünde hiçbir şey olmadığını gördüğünü açıklar. Owen buna her zaman karşı çıktı ve ölmeden önce fikrini değiştirmeye yakındı.

Beth, bir yıl önce depresyona girdiğinde Owen'ın uyurgezerlik yapmaya başladığını ve olumsuz duygularını ona aktardığını düşündüğünü söylüyor. O gece, doğaüstü bir varlık tarafından uyandırılır ve korkmuş birkaç kadının ormandan kaçtığına tanık olur. Owen'ın kendini vurduğu teknede kan bulur ve görünmez bir varlık hisseder. Garip bir ışık setini araştırmak için gölü geçerken, kendisinin ve Owen'ın evinin ters çevrilmiş bir kopyasını keşfeder ve Owen'la birlikte hayalet kadın figürleri görür. O bayılır ve kendi evinde uyanır. Ters evi tekrar arar ve bu sefer bitmemiş ve boş olmasına rağmen bulur. Ondan garip bir heykel alır ve evi hiç görmediğini ancak bir keresinde Owen'ı ormanda Beth'e benzeyen bir kadınla gece gördüğünü iddia eden Mel ile yüzleşir.

Owen'ın dizüstü bilgisayarını ararken, kendisine benzeyen kadınların daha fazla fotoğrafını bulur, kitaplarından birindeki heykelin gizli bir vudu bebeği olduğunu tanımlar ve Owen'ın şeytani varlıkları nasıl kandıracağını ve tuzağa düşüreceğini öğrenmeye çalıştığını belirler.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Ben

mükemmel birey en çok sevdiğim bölüm dönüştüğü sahne

8 Ay Önce
koko

çok güzel bir film teşekkürler

8 Ay Önce
mehmed

çok harika bir film cidden öneriyorum 

8 Ay Önce
pastelboya

iftarı beklerken izledim duygusal bir aile filmi bence imde den 8 hakeden.

8 Ay Önce
muratmch

süper film, son sahneyi de ölüler ordusuna bağlamışlar,

9 Ay Önce
salazr

 James Bondu  James Bond yapan takım elbisedir...

10 Ay Önce
engin

Filmin sanırım devamı olacak çünkü sonuçsuz bitti. 

10 Ay Önce
retto

mükembel bir film.

10 Ay Önce
sado

gercekten cok guzel fılm. kesinlikle izlemelisinizz 

10 Ay Önce
firefighter

gerçek resident evil ile alakası yok. oyunculuk ta kötü. eski filmleri bulup yeniden ve yeniden izlemek bundan daha zevkli...

11 Ay Önce
Daha fazla yorum yükle
Film Reytingleri