Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
The Map of Tiny Perfect Things
Fragmanı izle

The Map of Tiny Perfect Things izle 2021. Genç bir çocuk olan Mark, aynı günü tekrar tekrar tekrar eden bir zaman döngüsünde sıkışıp kalmıştır . Döngünün birçok tekrarından sonra, Mark birkaç rutini mükemmelleştirdi ve hareketlerini tahmin ederek diğer insanlara yardım edebiliyor. Yol tarifi verdiği bir kıza aşık olan Mark, onunla tekrar buluşmak için ortak havuza gider ve onu bir plaj topu tarafından havuza düşmekten kurtarır.

Ancak, onunla daha fazla zaman geçirme çabaları sürekli olarak hüsrana uğrar. Bir gün, Mark kızı plaj topundan kurtarmak için beklerken, başka bir kız, Margaret beklenmedik bir şekilde müdahale eder. Mark onun izini sürer ve onun da aynı zaman döngüsünde yaşadığını keşfeder. Mark ve Margaret birlikte vakit geçirirler.

Mark ona sanat okuluna gitme arzusunu ve babasının İç Savaş üzerine bir kitap yazmak için işini bıraktığını ; NASA'da görev uzmanı olarak çalışma hayalini ve kayıp bir köpeği nasıl aradığını anlatıyor. Margaret zaman döngüsünden kaçmaya çalışmakla Mark'tan daha az ilgilense de yakınlaşırlar. Her akşam Jared adında bir tıp öğrencisinden bir mesaj aldıktan sonra aceleyle yola çıkıyor. Mark ve Margaret gün boyunca mükemmel güzellikteki anları aramaya karar verirler; Hepsini bulduktan sonra zaman döngüsünden kaçabilecekleri varsayımlarını işaretleyin. Mark, Margaret'i neşelendirmek için okul spor salonunda onun için bir Tranquility Base maketi oluşturur.

Daha sonra odasında, mükemmel anlardan oluşan bir harita görür. Mark onu öpmek için eğilir ama o arkadaştan fazlası olmak istemediğini söyleyerek öpüşmekten kaçınır. Ertesi gün, babası onunla geleceği hakkında konuşmaya geldiğinde Mark, Mark'ın hayallerini engellerken kendi hayallerinin peşinden koştuğu için ona ikiyüzlü diyor. Kız kardeşi Emma ile konuştuktan sonra Mark, babalarının işini bırakmadığını, ancak işten atıldığını ve bunu itiraf edemeyecek kadar gururlu olduğunu öğrenir. Mark, Margaret'e, uzağa giderlerse döngüyü kırabileceklerini önerir. Tokyo'ya bilet alırlar, ancak Margaret kalkıştan önce uçağı terk eder. Uçak Uluslararası Tarih Çizgisini geçtiğinde , Mark yatak odasında uyanır ve planın işe yaramadığını fark eder. Bir sonraki döngüde başkalarına odaklanmaya karar verir. Babasını ona İç Savaş'ı anlatmaya davet eder ve Emma'nın orada olmadığı zamanlarda döngülerde atmadığı bir golü attığı futbol maçına katılır.

Mark bir kaykay numarası yapmaya çalışırken kendini yaralar ve hastaneye götürülür. Orada Margaret'in kanserden ölmek üzere olan annesini ziyaret ettiğini görür. Mark, bu hikayenin merkezinin kendisi olmadığını, daha çok Margaret'in olduğunu fark eder.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri