Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
7 / 10
1 1
The King's Man: Başlangıç
Fragmanı izle

Dünya da hep bir iyi bir de kötü olmuştur. The King's Man: Başlangıç ise yine iyi ve kötü tarafın savaşını için Rasputin’i de alarak ancak oldukça mizahi bir dil ile anlatmaktadır. 4k formatıyla da sunduğumuz filmde savaş başlatmak isteyen aç gözlü tiranlar ile bu tiranları durdurmak isteyen bir avuç casusun verdiği mücadele anlatılmaktadır. 

Tiranlar yeniden dünyayı sarsmak ve korkunç bir savaşı başlatmak ve bu sayede de kasalarını daha fazla doldurmak isterler. Savaşın başlaması ile verilecek kurbanlar onlar için önemli değildir, tiranlar için önemli olan tek şey savaş esnasında savaşta bulunan taraflara silah satmaktır. Bu yüzden de korkunç bir savaş başlatmaları gerekmektedir. Ancak bu basit bir olay değildir ve kendi saflarına önemli isimleri almaları da lazımdır. 

Bu arada çok ortada olan bir yerde The King's Man isimli özel ve bağımsız bir casus ekibi bulunmaktadır. Bu ekip için önemli olan tek şey ise insanlığın huzurudur. The King's Man ekibi oldukça uzun süredir sessiz sedasız geçen dönemin ardında devasa bir şeyler yaşanacağını zaten bilmektedir ancak ne zaman olacağını kestirememektedir. 

Tiranlar yeniden toplandıklarında ve önemli isimleri de kendi taraflarına çekmeyi başardıklarında artık söz konusu olan tek şey bu savaşın ne zaman başlatılacağıdır. The King's Man ise bu olanlar hakkında gerekli istihbaratı tam da vaktinde alırlar ve hemen olayın peşine düşerler. Tiranlar çok eminlerdir ve kısa süre içinde dünya karışacaktır. Ancak The King's Man ekibi de olayı anlamıştır ve en yeni ve en deneyimli tüm casuslarını bu korkunç olayın önüne geçmek için görevlendirmiştir. The King's Man casusları önemli isimlerin kim olduklarını zamanında anlayıp, onları durdurmayı başaracaklar mıdır? Her şey bir yana acaba The King's Man ekibi aslında nedir? Peki ya tüm bu olanlar ile Rasput’in gibi tehlikeli bir ismin ne ilgisi vardır?

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri