Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Yanımdaki Ev: Hayatımın En Kötü Günü 2
Fragmanı izle

4k film formatıyla sizlerle olacak bu müthiş komedi filminin yönetmen koltuğundaki isim Deon Taylor’dır. The House Next Door ismiyle karşınızda olacak bu yapımın senarist köşesi ise yine Taylor ile birlikte Corey Harrell ismine aittir. Bu muhteşem komedi filminde yer alan yıldız oyuncu kadrosu da Mike Epps ile Katt Williams ve de Lil Duval isimlerinden oluşmaktadır.

Carl artık çok ünlü olmuş paraya kavuşmuş ama sonrasında da yeniden sıradan bir hayata dönmüştür. Çünkü eski kasabasına ailesi ile birlikte yerleşmiş olan Carl başta büyük bir ilgi beklemekte ve tanınmış bir yazar olarak burada da taktir görmeyi beklemektedir. Bir süre sonra bu kasabanın büyük şehir olmadığını kavrayan ve herkesin sıradan insanlar olduğunu gören Carl artık kendisinin de sıradan biri olduğunu ister istemez kabul etmiştir. O da artık bir mahalleli olmuş ve tek düze bir şekilde yaşamaya devam etmektedir. Ancak Carl uzun bir süredir tek bir satır bile karalama yapmamıştır çünkü bir süre önce Carl’ın kitabı çok sata kitaplar arasında girmiş ve büyük sükse yapmıştı. Devamı getireceğinden çok emin olan ailesi ise Carl’ın uzun zamandır eline bir kalem aldığını bile görmemişlerdir.

Tüm bunlar olurken ve Carl aile baskısını hissetmeye başlarken sonunda sıkıntısını giderecek bir olay olur. Bu olay ise Carl’ın hemen yan tarafından boş olan eve yeni insanların taşınmasıdır. Bu insanlar Carl için çok ilginç insanlardır çünkü gündüz etrafta dolaşmamaktadırlar. Gece olduğunda ise güzel kızlar ve müzik ile eğlence tam gaz devam etmektedir. Neler olduğunu çözmeye karar vermiş olan Carl yan komşularını gözetlemeye başladığında ise bu komşularının gece hayatı için çalıştığını öğrenir. Buna rağmen Carl için yine de ortada bazı tuhaf durumlar vardır ve Carl bu aileni ne sakladığını çözmeye kararlıdır. Bu yüzden de Carl çok yakında bazı karanlık güçlerle burun buruna gelecek ve kendi hayatını fark etmeden korkunç bir tehlikeye atacaktır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri