Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

The Gray Man

HD 221 2022
Puanla:
8 / 10
1 1
The Gray Man
Fragmanı izle

Court Gentry isminden söz ettiren bir CIA ajanıdır. Yaptığı işler Court’u adeta bir efsaneye dönüştürmüştür. İşinde o kadar iyidir ki Court verilen görevleri oldukça sessiz ve profesyonel bir şekilde hallediyordur. Court işinde bu kadar iyi olmasına rağmen bir gün tanıdığı ve onun üstleri olan insanlar tarafından kendisine tuzak kurulur. Üstlerinin bunu yapmalarının sebebi belki de Court’un işinde bu kadar iyi olmasından kaynaklanıyordur bu durum. Court’un üstleri kendilerince bir plan yaparlar ve adamı tuzağa sürüklerler. Court bir anda insanları yakalamaya çalışan bir insanken bir anda kaçan bir insan haline dönüşür. Court bu durumu tabii ki kabullenmez. Bunu kesinlikle hak etmediğini düşünüyordur. Court Gentry’nin kendisini aklaması çok da uzun sürmez. İşte işinde bu kadar iyi bir adamdır. Sonunda gerçekler ortaya çıkar. Court’un masum olduğu ortaya çıkmıştır. Ama buna rağmen adamın başı beladan bir türlü kurtulmuyordur. Şimdi bir müşterisinin hayatı tehlikededir. Court görevini yerine getirip müşterisini kurtarmaya çalışıyordur. Ama bunu yaparken yapması gereken bir işi daha vardır. Court ailesini de emniyete almalı ve ailesine bir zarar gelmemesini sağlamalıdır. Peki bu kadar işin altından kalkabilecek mi Court? Girdiği bu yolculukta ajan Court Gentry’i neler bekliyor? 

Dublajlı ve 4k filmde yer alan oyuncular arasında La La Land ve Drive filmlerinden Ryan Gosling, Yenilmezler ve Kaptan Amerika filmlerinden Chris Evans, Knivet Out filminden Ana de Armas, Fargo dizisinde yer alan Billy Bob Thornton, Love and Monsters filminden Jessica Henwick, Dhanush, Alfre Woodard, Regé-Jean Page, Wagner Moura, Julia Butters gibi isimler ve daha fazlası yer almaktadır.

The Gray Man tür olarak aksiyon ve gerilim türlerine girmektedir. 2 saat süresince maceraya atıldığımız filmin IMDB puanı 6.6’dır. Filmin yönetmenleri Russo kardeşler olarak da bilinen Anthony Russo ve Joe Russo’dur. Senaryoda ise Mark Greaney, Joe Russo ve Joe Shrapnel’dir

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri