Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
8 / 10
1 1
Damalı Ninja
Fragmanı izle

Aske hayatının en zorlu dönemlerinden birinden geçmektedir. Okulda özellikle zorbalıkla karşı karşıya kalan ve daha da kötüsü dostum dediği ya da sandığı arkadaşlarının ona şantajla kendi ödevlerini yaptırmaları da Aske’nin hayatını daha bir berbat etmektedir. Bu sırada da bazı ailevi sorunlar yaşamaya başlayan Aske hayatından da sıkılmaya başlamıştır. İşte tam d böyle bir dönemde Aske hiç beklemediği bir hediye alır.

Aske’nin doğum günü yaklaşmıştır ve Aske, Tayland’dan gönderilen bir hediyeyi almıştır. Bu hediye ise asi amcası Stewart tarafından yollanmıştır. Hediyeyi açtığında bunun bir oyuncak Ninja bebeği olduğunu gören Aske bu hediyeye sevinmiştir ancak bu küçük Ninja da tuhaf bir şeyler olduğu da kısa bir süre içinde ortaya çıkmıştır. Aske oyuncak bebeğinin konuştuğunu ve hatta dövüşebildiğini gördüğünde ne yapacağını bilemez. İşin aslı ise sonradan ortaya çıkar. Bu Ninja bebek bir zamanların güçlü ve kendi hayatını insanlığın iyiliğine adamış bir samuray olan Taiko Nakamura’nın da ruhunu taşımaktadır.

Aske bu durumu anladığında biraz korkmuş ve biraz da ne yapacağını bilememiştir ancak Nakamura oldukça insancıldır ve kısa sürede Aske ile dost olmayı da başarır. Fakat Nakamura bir samuraydır ve kötülüğe de hiç gelemez. Bu yüzden de Nakamura, Aske’nin neler yaşadığını gördüğünde bu kötülüğe bir son vermek ister. Ancak yeni boyu ve formu yüzünden Nakamura’nın, Aske’ye yardım edebilmek için yine Aske’nin kendisine ihtiyacı vardır. Fakat bunun için ilk önce Aske kendisine güvenmelidir.

Siz animasyon severler için özenle 4k formatı eklenen Checkered Ninja filmine yönetmen ve senarist koltuğundaki isim Anders Matthesen’dır. Türkçe dublajı ile Aske’nin maceralarını izleyeceğiniz yapımda Emma SehestedHøeg ile Facunda Reyes ve de Matthesen isimleri de animasyondaki karakterlere sesleri ile hayat veren ekiptir. Nakamura yeni formuna rağmen Aske’yi şantajcı ve zorbaların elinden kurtarmayı başarabilecek midir? Nakamura ve Aske nasıl dost olmuşlardır? Her şeyden önemlisi Nakamura’nın ruhu nasıl oluyor da küçük bir Ninja bebeğinde sıkışıp kalabiliyor? 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri