Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Tehlikeli İlişkiler
Fragmanı izle

Dangerous Liasons isimli 8 Temmuz 2022 tarihinde vizyona giren Fransa yapımı 4k film, Paristen Biarritz’e giden Celenin yaşadıklarını konu almaktadır. 17 yaşında olan Celene onunla aynı yaşta olan insanlara rağmen sakin ve basit bir hayat sürer. Hiçbir sosyal hesap kullanmayan Celene okuduğu kitaplara özenir ve bir gün gerçek aşkını karşısına çıkıp onu bulacağına inanır. Birkaç gün sonra seyahate çıkacağı için oldukça mutlu ve sabırsızdır. Paris’te yaşayan Celene sevgilisi Pierre’den ayrı kalacak olmasına rağmen geri döneceği için çok da bu durumu dert etmez. Biarritz’e gideceğinde ise yaşayacağı sürpriz olaylardan habersiz yine Paris’teki gibi bir yaşamı olacağını düşünür. Orada da sakin bir yaşam sürüp eğitim görecek ve buradaki gibi arkadaşlar edinecekti.

Annesi ile hazırlandıktan sonra seyahat için birlikte yola koyulurlar. Uzun süren yolculuktan sonra Biarritz’e varan anne kız özellikle Celene yaşama ayak uydurmak konusunda epey sıkıntı çeker.  Yeni başladığı okulundaki bütün arkadaşları farklı hareket ve davranış sergiliyordur. Bu duruma alışamayan Celene kendini bazen mutsuz ve yalnız hissediyordur. Arkadaşları onu aralarına almıyor hatta tam tersi bir şekilde ona zorbalık ediyorlardır. Her okulda olan şımarık popüler kızı ilk gördüğü anda tanır ve onun başına bela olacağına onun da kendisine türlü eziyetler yapacağına emindir. Eski bir yıldız ve Instagramda da ünlü olan Vanessa tam da düşündüğü gibi biri çıkmıştır. 

Sorunları gün geçtikçe artan Celene’nin tek sıkıntısı bu değildir. Okuldaki sörfçü olan Tristan’a âşık olmuştur fakat o da en az Vanessa gibi tehlikeli ve şımarık bir kişiliğe sahiptir. Kendini belanın tam ortasında bulan Celene gerçek aşkı bu şekilde bulacağını tahmin etmemiş bu yüzden hazırlıksız yakalanmıştır. Bir yandan okul bir yandan arkadaşları bir yandan da sörfçü Tristan onu köşeye sıkıştırmıştır. Tristan ve Vanessa arasındaki iddiadan haberi olmayan Celene kendini bir anda bu iddianın ortasında kandırılmış bir şekilde bulur. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri