Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem Çokluevrende
Fragmanı izle

Teen Titans Go And DC Super Hero Girls Mayhem In The Multiverse ismiyle piyasaya 4k formatında sürülmüş olan film bir yönetici ve ekibinin dünyayı ele geçirme hikayesini gözler önüne sermektedir. Teen Titans ve DC Süper Hero Girls Dünya da yaşamaktadır ama artık yaşadıkları dünya tehdit altındadır ve olanlardan sonra onların bir araya gelip dünyayı yok olmanın kıyısından çekip kurtarmak zorundadır. Lex Luthor adında bir adam ve yanında oldukça dolu gözüken ekip dünyayı ele geçirme derdine düşmüşken, Teen Titanslar ise onlara karşı savaş açmış ve dünya için el birliği ile savaşmaya başlarlar.

Kahramanlarımız uzun zamandan beri dünya üzerinde kötü kimse olmadığı için emeklilik hayatı sürmekte ve bundan gayet keyif almaktadır. Fakat bir gün Lex ortaya çıkar ve tüm iyileri öldürmek ve ele geçirmek ister. Hain planını işleyişe sokan Lex kahramanların bir lunaparktaki olaya gelmelerini sağlar ve ardından onları bir deliğe hapseder. Fakat geriye kalan kahramanlar bir takım oluşturup dünyayı kurtarmak istediğinde denge değişir.

Ekibi toplamak için verilen bir çağrı kızlar tarafından görülür ve kahramanlar bir araya gelir. Fakat kötüleri bulmak ve diğer arkadaşlarını o delikten çıkarmak kolay olmayacaktır.  Daha sonra Lex’in kaldığı yeri bulan kahramanlar harekete geçer ama onlarda o deliğe sıkışıp kalır. Bunun üzerine Lex’e bir rahatlama gelir ve artık şehirde yaşayanlara seslenmek için hazırdır. Bu sırada ise Teen Titans yardım çağrılarını alır ve Hero Girlslere yardım etmek için yola çıkar. Daha sonra birleşen takım türlü badireler atlatarak kahramanları korumayı ve onları kurtarmayı amaçlar. Sonunda savaşın kazananı hangi takım olacaktır? Bu sefer iyiler değil de kötüler kazanırsa dünyanın hali ne olacaktır? 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri