Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
7 / 10
1 1
Ted Bundy: Katilin Zihninde
Fragmanı izle

İyi bir aileden gelen ve iyi de bir eğitim almış olan ve asıl adı da Theodore Robert Bundy olan seri katil tarihe adını korkunç birisi olarak yazdırmayı başarmıştır. Bilindiği kadarı ile otuz kadının katili olan ve bu sayının çok daha fazlasının olduğu tahmin edilen Bundy, tutuklandıktan ve hüküm yedikten sonra asla kimse ile bir konuşma y ada röportaj yapmamıştır ta ki Bundy, Bill isimli acemi bir FBI ajanı ile tanışana kadar.

Bill Hagmaier acemi bir FBI ajanı olsa da aslında FBI suç bilimi biriminin de en yeni ve ilk üyelerinden biridir. İşin aslı 4k formatında izleyeceğiniz No Man of God filmi bir taraftan da FBI suç analiz biriminin asıl doğuş ve ilk başarı hikayesini de ele almaktadır. Bundy ile yapılan ve Bill tarafından kayıt edilen ve günler süren bu özel röportaj sayesinde FBI uzmanları suçlu beyni ve düşünüş tarzı konusunda bazı kalıpları oturtmak yolunda da ilk adımlarını atmışlardır. 

Bill Hagmaier seri katil Bundy ile görüşmeye yollandığında Bundy’nin birimi için çok önemli olduğunun farkındaydı. Daha önce Bundy’nin gelen herkesi yolladığını bildiği için Bill yaklaşım tarzı konusunda farklı bir yol izledi ve bu da Bundy’nin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Bu yüzden de Bundy ilk defa hem e bir FBI ajanına kendi hikayesini anlatmayı kabul etmişti. Bundy anlattıkça ve işlediği suçların detayına indikçe Bill daha fazla Bundy’den tiksinse de bunu belli edemezdi ve adeta Bundy için kısa süre içinde de bir dost olmuştu. İşin aslı öyle olmasa da Bundy bu acemi ajanı gerçek bir dost olarak görmekteydi. Ancak Bill’in asıl amacı bir seri katilin düşünüş haritasını gelecek nesiller için çıkartmak ve biriminin seri katilleri yakalamalarında başarılı olmalarını sağlamaktı. Bill’in uzun bir süre katlanmak zorunda olduğu bu röportaj dönemlerinde Bill azılı katil Bundy’nin aile bir aile e hayattan gelmesine rağmen neden böyle bir sonu seçtiğini anlamak üzereydi.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri