Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Tam Sayı - Full Count

HD 180 2019
Puanla:
6 / 10
1 1
Tam Sayı
Fragmanı izle

Bir Amerikan drama fantezi spor filmi olan 4k formatlı ve dublajlı Full Count isimli yapım 2019 yılında gösterime girmiştir. Robert Eager isimli yazar ve yönetmen hem filmin yönetmenliğini gerçekleştirmiş hem de filmin senaryosunu tek başına kaleme almıştır. John Paul Kakos isimli oyuncu, filmin başrolünde bulunmaktadır. E. Roger Mitchell, F. Rick Hearst, Robert Pralgo ve Victoria Staley oyuncular filmin yan karakterlerinde yer alır.

Milton, çocukluğunu babasıyla aile çiftliklerinde beyzbol oynayarak geçirmiş olan ve beyzbola her açıdan tutkun olan bir gençtir. Büyüdüğünde ise lisenin son sınıfına kadar okul hayatı boyunca beyzbol oynamaya devam etmiştir. Ailesiyle birlikte yaşadığı kentin bir kuraklıktan geçmesi sebebiyle kentte bulunan birçok çiftlik iş yapamaz hale gelir ve batar. Bu durumdan kendi çiftlikleri de etkilenir. Çiftliklerinin batmasıyla babası ağır bir stres altında olduğundan dolayı oğlunun beyzbolu tamamen bırakıp sadece çiftliğe odaklanmasını ister. Milton ise çocukluğundaki babasından eser kalmamış olmasından üzüntü duyar. Milton’un annesi, babasına rağmen oğlunun hayallerinin arkasındadır. Yapımın izleyen dakikalarında Milton’un bir hastanede komada yattığı görülür. Hastanede yatan Milton’u korumak amacıyla ona polis memurları da eşlik eder. Ancak seyirciye neden hastanede yattığı aktarılmaz.

Sonrasında Milton’un bir lise beyzbol oyununda yaptığı atış sayesinde takımı eyalet şampiyonasına katılmaya hak kazanır. İlerleyen günleri yaklaşan büyük oyun için hazırlık yapmakla geçer. Annesi oğlunun beyzbol hayallerini desteklediğinden dolayı ona mutlaka destek olacağını ve bir şekilde babasını da ikna edip oyunu izlemeye katılmasını sağlayacağını söyler. 

Büyük oyun başlayınca Milton seyirciler arasında ne annesini ne de babasını görebilir. Bu durum Milton’un canını sıktığından dolayı oyuna odaklanamaz ve takımı yenilmeye doğru ilerler. Oyun bitmek üzereyken annesi ve babasının seyirciler arasında olduğunu görmesiyle Milton’a bir cesaret gelir ve takımının kazanmasını sağlayacak olan vuruşu gerçekleştirir. Bu beklenmeyen vuruş sonrasında Mountainview Üniversitesinden bir gözcü, Milton’a üniversitede burs teklif eder. Babası ise oğlunun üniversiteye gitmesini ve beyzbol oynamasını hiç desteklemez ve sadece çiftlik ile ilgilenmesini ister. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri