Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Sürüsüne Bereket
Fragmanı izle

Kate ve Paul Baker’ın normal ve sıradan bir evliliği vardır. Ella ve Harley adında iki çocuk sahibi çift sıradan bir evlilik geçiriyorlardır. Lakin bir gün çiftin yakın arkadaşlarından biri trafik kazası geçirir ve hayatlarını kaybederler. Geri de ise oğulları Haresh kalır. Çocuğun yalnız kalmasına dayanamayan çift onu evlatlık alırlar. Baker ailesi bir gecede 4 kişiyken 5 kişi olurlar. Ardından belli bir süre, bazı sorunlar nedeniyle Kate ve Paul boşanırlar aralarının ise çocukları için bozuk olmamasını isterler ve bu yüzden de arkadaş olarak kalmaya devam ederler. Tam o sıralarda Zoey isimli başka bir kadında kocasından boşanır. Boşanmasının sebebi ise kocasının oldukça ünlü bir insan olmasıdır ve Zoey’de bu hayatı daha fazla kaldıramaz ve kocasından boşanıp iki çocuğunun da velayetini kendisine alır. Ardından bir gün Zoey kendisine ait olan restoranında bekar baba Paul ile tanışır. Paul, Zoey’e küçük işletmesi hakkında bazı ipuçları verir. Bir süre sonra yakınlaşan ve birbirleri hakkında daha fazla şey öğrenen bu ikili evlenmeye ve sahip oldukları ailelerini birleştirmeye karar verirler ardından da evliliklerinden bir süre geçtikten sonra iki çift de ikiz çocukları olur. Aile ismini Baker’s Breakfast olarak değiştirdikleri restoranda birlikte çalışırlar. Artık Baker ailesi kocaman 14 kişilik bir ailedir. Bu söylenildiği kadar kolay bir şey midir? Sonuçta Zoey bütün çocukların öz annesi değil ve Paul’da bütün çocukların öz babası değil. Peki Baker ailesini şimdi nasıl bir macera bekliyor? Bu aile içinde sorun oluşturacak bir şey mi? Bu kadar kalabalık bir aileyle baş etmek Paul ve Zoey için mümkün olacak mı? Anne Zoey’yi ve baba Paul’u nasıl bir ebeveynlik bekliyor?

Cheaper by the Dozen filmi tür olarak aile, komedi ve macera türlerine girmektedir. 1 saat 47 dakika süren 4k filmin 3.8 değerinde de IMDB puanı bulunmaktadır. Bu aile filmini sitemizde Türkçe dublaj seçeneği ile rahat bir şekilde izleyebilirsiniz. 

Filmin yönetmenliğini üstlenen isim Will & Grace yapımının senaristliğini yapan Gail Lerner’dir. Senaryoda yer alan isimler ise Kenya Barris, Ernestine Gilbreth Carey ve Frank B. Gilbreth Jr.’dır. 

Filmde yer alan oyuncu kadrosu ise Gabrielle Union, Zach Braff, Erika Christensen, Timon Kyle Durrett,Journee Brown, Kylie Rogers, Andre Robinson, Caylee Blosenski ve daha fazlası yer almaktadır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
ENGİN

eğlenceli bir filim

1 Hafta Önce
Film Reytingleri