Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
7 / 10
1 1
Sune: Nikah Şahidi
Fragmanı izle

Sune Best Man filmi Jon Holmberg tarafından yazılmış ve yönetilmiştir. İsveç yapımı 4k formatı da hazırlanan filmin türü aile olup 20 Aralık 2019 tarihinde vizyona girmiştir. Filmde yer alan oyunculardan bazıları Sissela Benn, Lily Wahlsteen, Tea Stjarne, Maria Nohre, Lousie Ryme, Carina Johanasson, Marika Lindström, Emelie Strömberg, Hannah Alem Davidson’dır.

Sune sınıf arkadaşları ile okul gezisine gitme planı yapar fakat hem bu etkinliğin hem de dede Helmer’in düğünü olduğunu unutur. Bir yandan düğüne katılmak istese de bir yandan da platonik aşkı Sophie ile vakit geçirmeyi istemektedir. İki tarafta da olmak istemesine rağmen hiçbirini seçemez ve son olarak ne olursa olsun ikisine de katılmaya karar verir.

Gece uykusundan aniden uyanan küçük çocuk odasında gördüğü yabancıyı kovalamaya başlar. Dışarı kadar süren kovalamacada yabancıyı yakaladığında onun alnında gelecekteki hali olduğunu görür. Sune ona ne demek istediğini sorar ve gelecekteki hali ona vereceği kararın onu zor bir duruma sokacağını söyler. Sune ondan çözümü sunmasını isterken görüntü kaybolur ve uyanır. Sabah ailesi ile hızlı ve telaşlı bir şekilde evden çıkmaya çalışır ve okula gider. Okul sonrası annesi ile gezi hakkında konuşurken bir anda gezi ve dedesinin düğünü hakkında konuşur. Yapılan konuşmada düğüne gitmeye karar verseler de Sune okulda fikrini değişir ve yaşanan kısa süreli tartışmadan sonra düğüne gelmek zorunda kalır. Sonunda eve vardıklarında Sune, Sophie ile telefonda konuşur ve hayal kırıklığı yaşayan Sophie’yi daha fazla üzmek istemediği için geleceğini söyler. 

Annesi orada yaşanan düğün sorununu çözmeye çalışırken Sune’un gelişi ile oldukça sinirlenir. Sune bu sefer de geziye nasıl gideceğini planlar. Küçük kardeşi ona bu konuda farklı seçenek sunsa da sonunda ailesinde özellikle dedesinden gizli bir şekilde saklanarak gitmeye karar verir. Sabah arabaya binen Sune ilerleyen arabada giderken şans eseri dedesinin arabada olması ile onun yanına geçer ve yolda ona eşlik etmek zorunda kalır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri