Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Studio 666

HD 2704 2022
Puanla:
7 / 10
1 1
Studio 666
Fragmanı izle

2022 yılında sinemaseverlerle buluşan Studio 666, bir yandan gerilimli sahneleri; diğer yandan da eğlenceli öyküsüyle izleyicilere kendisini izletmeyi başarıyor. Altı kişiden oluşan bir rock grubu olan Foo Fighters’ı merkezine alan 4k film, IMDB’den 5.7 gibi bir puan alırken; eleştirmenlerin de beğenisini almayı başarıyor. Filmin yönetmenliğini BJ McDonnell üstlenirken, senaryo kısmında ise Dave Grohl, Jeff Buhler ve Rebecca Hughes bulunuyor. Oyuncu ekibinde Dave Grohl, Rami Jaffee, Nate Mendel, Taylor Hawkins, Chris Shiflett, Pat Smear, Jeff Garlin, Will Forte ve Whitney Cummings bulunuyor.

1993 yılında Dream Widow adında bir rock grubunun solisti olan Greg Nole, tüm grup üyelerini vahşi bir şekilde öldürmüş ve sonrasında kendi hayatını sonlandırmıştır. Aradan geçen 26 yılın ardından Dave Grohl, Taylor Hawkins, Rami Jaffee, Nate Mendel, Chris Shiflett ve Pat Smear adında altı kişiden oluşan Foo Fighters grubu; bir süredir yeni albüm çıkaramamıştır. Son zamanlarda menajerleri Jeremy Shill tarafından albüm yapmaya zorlanan grubun lideri Dave, albüm yapabilmek için kendilerine ilham olabileceğini düşündüğü bir malikaneye taşınma fikrini ortaya atar. Bu fikri mantıklı bulan grup üyeleri, kısa süre içerisinde hazırlanır ve malikanenin yolunu tutar. Fakat grup, buraya gitmelerinin ne kadar büyük bir hata olduğunu çok geç anlayacaktır. 

Eve vardıklarında evi keşfedebilmek için küçük bir geziye çıkan Grohl, evin bodrum katına iner ve burada Greg Nole’in şeytani ruhu tarafından ele geçirilir. Bunun ardından grup, hayatlarının en korkunç dakikalarını yaşayacaktır. Çünkü Grohl’un bedenini kontrol eden Nole, birer birer Foo Fighters üyelerini katletmeye başlar. İlk başta Darren isimli bir kargocuyu öldüren Grohl, grubun Darren’in cesedini bulmasının ardından kendisinde şüphe uyandırsa da; diğer grup üyelerini polisi aramamaları konusunda uyarır. Ancak bu, diğer grup üyeleri için büyük bir hata olacaktır. Çünkü Nole tarafından ele geçirilen Grohl, herkesi birer birer öldürmek için harekete geçecektir. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Ömer

Fazla kanlı bir fim. Komedi değildi. efektler başarılı değil. [spoiler]Şeytan kazanır.[/spoiler]

2 Ay Önce
Film Reytingleri