Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Spiritwalker

HD 2695 2020
Puanla:
6 / 10
1 1
Spiritwalker
Fragmanı izle

Bir trafik kazasın sonrasında kendine gelen ve aynaya bakan Kang Ian hayatındaki en korkunç manzara ile karşılaşmıştır. Çünkü Kang Ian aynada kendisinin değil başka birisinin bedenini görmektedir. Kang Ian her ne kadar korksa da yapacak bir şey yoktur ve bu yüzden de Kang Ian bu bedenin kime ait olduğunu anlamak için hemen araştırma yapmaya başlar. Fakat araştırma yaparken başı belaya giren Kang Ian bu adamın kim olduğunu ya da neden bu adamın bedeninde uyandığını anlamadan kendisini başka bir adamın bedeninde bulur.

Görünüşe göre Kang Ian günde iki defa bir bedenden diğer bir bedene sıçramaktadır. Yine sıçradığı bir adamın kim olduğunu araştırırken Kang Ian bir kadının ani bir saldırısına maruz kalır. Bu kadın ise Moon Jinah isimli bir kadındır. Başka bir bedene olan Kang Ian’a kadın Kang Ian nerede sorusunu soruduğunda Kang Ian bu kadının kendisini tanıdığını anlar. Fakat Kang Ian kendine ait hiçbir şey hatırlamamaktadır. Kang Ian sıkı bir kavgadan sonra Moon Jinah’a başına gelenleri anlatmaya çalışır ancak Moon Jinah ona inanmaz ve sürekli olarak iş arkadaşım dediği Kang Ian’ın nerede olduğunu sorar. Bu sırada ise Kang Ian ile Moon Jinah başka birileri tarafından saldırıya uğrarlar. Sonunda Kang Ian’ın doğruyu söylediğine inanan Moon Jinah ona yardım edeceğini söyler ancak genç kadın ruh gezginliği hakkında bir bilgiye sahip değildir. Ama yapılması gereken en önemli şeyin Kang Ian’ın asıl bedenini bulmak olduğunu söyleyen genç kadın ve Kang Ian artık bunun için iş birliği yapmaya karar verirler. 

Jae geun Yoon imzasını taşıyan 4k formatlı Spiritwalker filminde başrol oyuncu kadrosu köşesindeki isimler Ji Yeon Lim ile Yong woo Park ve de Jae geun Yoon isimleridir. Kang Ian’ın başına aslında ne gibi bir durum gelmiştir de ruhu sürekli sıçrama yapmaktadır? Kang Ian’ın ruhu halen dünyada ise o zaman bedeni nerededir?

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
mardinli

çok değişik bi filmdi ve sürükleyici yönü vardı tuhaf bi senaryo yazılıp cizilmiş beğendim

1 Ay Önce
Film Reytingleri