Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Spirit: Özgür Ruh
Fragmanı izle

Spirit: Özgür Ruh - Spirit Untamed izle 2021. Gelen Vahşi Batı'da, 1900'lü yılların başından o onu performansları biri sırasında bir attan düşer ve öldürülene kadar, Milagro Navarro-Prescott sirkte onu marka etkiyi gösteriyor. Yıllar sonra, genç kızı Fortuna "Lucky" Esperanza Navarro-Prescott, doğu kıyısındaki bir şehirde teyzesi Cora ve büyükbabası James ile birlikte yaşıyor.

Ancak Lucky, evlerine bir sincap alıp büyükbabasının kampanya partisini mahvettikten sonra, o ve Cora, Lucky'nin Milagro olayından sonra gerçekten tanımadığı babası Jim ile kalacakları batıdaki Miradero kasabasına giderler. yaz. Trende, Lucky bir Kiger Mustang fark eder.sürüsüyle birlikte koşar ve onu karşılamak için trenin arkasına gider.

Miradero'ya vardıklarında, çift yerel genç biniciler Pru ​​Granger (ve babası Al) ve Abigail Stone (ve erkek kardeşi Snips) ile tanışır. Ertesi gün, Lucky, Hendricks adında bir adam tarafından taciz edilmeye çalışılmadan önce aynı atı gördüğü bir ağıla gider. Lucky, Jim ve Cora'ya attan bahseder, onun yeni arkadaşı olabileceğini düşünür, ancak Jim, Milagro'ya olanlardan sonra Lucky'nin atların yanına gitmesini istemez.

Bununla birlikte, Pru ve Abigail, Lucky'nin Ruh adını verdiği atın güvenini kazanmasına yardım eder. Bir süre sonra Spirit, Lucky'ye, ona sunduğu bir elmayı yiyecek kadar güvenir ve onu evcilleştirmesine izin vererek aralarındaki bağı mühürler. Lucky, Spirit'e binmeye çalışır, ancak ağıldan kaçar ve kaçar, Lucky ise neredeyse bir uçurumdan düşerek Pru ve Abigail tarafından kurtarılır. Jim, Lucky'yi ona itaat etmediği için bulur ve azarlar. Eve tartışarak giderler, Lucky'nin ondan vazgeçtiğini düşünmesini sağlarlar. Geceleri, Ruh'u ve sürüsünü bir arada bulduğu ormanda gizlice dışarı çıkar, ancak Hendricks ve adamları tarafından kesintiye uğrar, Ruh hariç tüm atları yakalar ve onları çalıntı bir trenle alır. Hendricks ve adamlarının, atları açık artırmaya çıkarılmak üzere bir tekneye götüren ve ölümüne çalışan birer güreşçi olduğunu bilen Lucky, Spirit'in sürüsünü kurtarmasına yardım etmeyi kabul eder

Pru ve Abigail'i atlarıyla birlikte, kavgacıları bir su deposuna döverek yollarını kesmek için bir yolculuğa çıkmaları için görevlendirir.Heck Dağı denilen bir zirvenin ötesinde bulunur. Yolculuk sırasında, Lucky Spirit ile ilişkisini geliştirir ve seyahat ederken Pru ve Abigail ile iyi arkadaş olur.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri