Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Şimşek Gibi - Minnal Murali

HD 8230 2021
Puanla:
9 / 10
2 1
Şimşek Gibi
Fragmanı izle

Şimşek Gibi - Minnal Murali  izle 2021. Jaison ( Tovino Thomas ), Kurukkanmoola köyünden bir terzi, flört Bincy (Sneha Babu), kızı SI . Saajan ( Baiju ). Jaison'un hayali Amerika'ya gidip orada terzi olmaktır. Saajan, Jaison'ın Bincy ile çıkmasını yasaklar ve ona Bincy'nin zaten Aneesh ( Jude Anthany Joseph ) ile nişanlı olduğunu söyler.

Aneesh'in eski kız arkadaşı " Bruce Lee " Biji (Femina George) da Aneesh'in ondan ayrıldığı için kızgındır. Bu arada, Shibu ( Guru Somasundaram ) bir çay dükkanında çalışan sosyal bir dışlanmış . Shibu, Daasan'ın ( Harisree Ashokan ) kardeşi Usha'ya ( Shelly Kishore ) aşıktır.) Jaison'un çalıştığı terzi dükkanında çalışan. Usha'nın acil bir tıbbi operasyona ihtiyacı olan bir kızı var ama Usha'nın operasyon için ödeyecek parası yok.

Bir gün, Jaison ve Shibu , Noel arifesinde aynı yıldırım tarafından vurulur . Jaison hastaneye kaldırılır ama şaşırtıcı bir şekilde fiziksel bir sorunu yoktur. İlerleyen günlerde Jaison ve Shibu doğaüstü güçlerin belirtilerini gösterir. Jaison'un yeğeni Josemon (Vasisht Umesh), Jaison'un yıldırım çarpması sonucu süper güçler kazandığı sonucuna varır. Bir gün Jaison'un kayınbiraderi Memur Siby Pothan ( Aju Varghese ) karısıyla (Arya Salim) kavga eder ve ona vurur. Buna öfkelenen Jaison, Pothan'ı iter ve Pothan bir kuyuya düşer ve orada bulunan herkes onun gücü karşısında şok olur. Usha, Shibu'nun sahibinin Usha'ya hamle yaptığı çay dükkanına gelir. Shibu öfkelenir ve yeni güçleriyle neredeyse onu öldürür.

Bu arada, Jaison'ın Amerika Birleşik Devletleri'ne gitme planları, pasaport doğrulaması geçemeyince beklenmedik bir şekilde durur. Jaison, babası Varkey ile karakola gider ( P. Balachandran) burada Saajan pasaportu iptal edenin kendisi olduğunu söyler.

Saajan ayrıca Varkey'in Jaison'ın gerçek babası olmadığını da ortaya koyuyor. Jaison'un gerçek babası, bir tiyatro sanatçısı olan Martin Rangakala'dır (Tovino Thomas). Bir geri dönüşte, genç bir Jaison (Benzi Matthews) ve Martin'in alevler içinde kalan bir köy oyununa gittikleri gösterilir. Jaison kurtuldu ama Martin kurtulamadı. Varkey, genç Jaison'u görünce ona acıdı, bu yüzden onu evine aldı ve kendi oğlu gibi büyüttü.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri