Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Silici: Yeniden Doğmuş
Fragmanı izle

1996 yılında vizyona giren Eraser filminin devamı niteliğinde bir film olan Eraser: Reborn, Mason Pollard adında tanık koruma uzmanı olan bir ABD mareşalini merkezine alıyor. İlk kez 2022 yılının ilk çeyreğinde beyazperdeye aktarılan, John Pogue tarafından yönetilip; senaryosu Michael D. Weiss tarafından yazılan film; IMDB’den 4.4 puan almayı başarıyor. Film, Avrupa ve Amerika’da ayrı tarihlerde vizyona girerken; sürükleyici bir hikayeye imza atıyor. Oyuncu kadrosunda Dominic Sherwood, Jacky Laie, McKinley Belcher III, Kai Luke Brummer, Colin Moss, Sven Ruygrok ve Mampho Brescia’nın bulunuyor.

Mareşal Mason Pollard (Dominic Sherwood), Amerika Birleşik Devletleri ordusunun fazlasıyla önem arz eden bir üyesidir. Pollard’ın ordudaki yerinin bu kadar önemli olmasının nedeni ise üst düzey savaş yeteneklerinin yanısıra, uzmanlaştığı tanık koruma programlarıdır. Eğer devlet tarafından korunacak, önemi üst düzey biri varsa; göreve derhal Pollard getirilmektedir. Çünkü Pollard, aldığı işlerde tanıkları korumanın yanısıra; onlara tamamen yeni bir hayat sunmaktadır. Bu kişilerin geçmişini silerek, onları sanki hiç doğmamış gibi gösteren Pollard, yine bir görevle karşı karşıyadır. Ancak onun bu seferki görevi, her zamankinden çok daha zor ve tehlikeli olacaktır. 

Çünkü Pollard bu sefer sadece önemli birini değil, aynı zamanda bağlantıları devleti bile tehdit eden bir kişiyi koruyacaktır. Bu kişinin adı isa Rina Kimura (Jacky Lai)’dır. Rina, son derece tehlikeli bir suç baronunun karısıdır. Ancak yıllardır şahit olduğu yasa dışı işlerden sıkılan ve tüm hayatı aksiyon içinde geçen Rina, artık kocasının işlediği suçlardan bıkmış ve koruma karşılığında itirafçı olmayı kabul etmiştir. Rina’nın sorumluluğunu üstlenen Pollard, her zamanki gibi hızlı bir şekilde işe koyulur ve genç kadını Güney Afrika’nın Cape Town şehrine getirir. Burada suç baronu yakalanana kadar Rina’ya göz kulak olacak olan Pollard, her ne kadar ona güvenmese de; bir süre sonra başka çaresi olmadığını fark edecektir.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
angryrabbit

Berrbatt bir fim, Arnold schwarzenegger in farklı oyuncularla çekilmiş remake filmi, izleyecekseniz eski orijinal filmi izleyin o çok güzeldi, atlata atlata film izleme huyum yoktur, bu filmi biraz normal izledim olmadı baydı, atlata atlata izledim yine izleyemedim sonunda kapatıp başka bir film izledim yaklaşık 45 dakikam öldü, bir film bu kadar mı kötü olur. İzlemeyin vakit kaybı.

1 Ay Önce
Film Reytingleri