Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Sessiz Gece - Silent Night

HD 1085 2021
Puanla:
6 / 10
1 1
Sessiz Gece
Fragmanı izle

Silent Night adıyla ekranlarınıza konuk olacak 4k filmde, kıyamet yaklaşmaktadır ve bunu önleyebilecek hiçbir güç yoktur. Zehirli bir sis, temas ettiği bütün organizmaları yok etmektedir. Nell, Simone ve Arthur ailesi, ölmeden önce son bir Noel yemeği düzenler.

Beklenmedik ve olağan dışı bir doğa olayı meydana gelir ve atmosfere zehirli bir sis yayılır. Bu sis, bütün canlıları, bütün organizmaları yok etmektedir. İnsanları oldukça acı verici bir şekilde öldüren bu sis, İngiltere sınırlarından akmaya başlar. İngiltere hükümeti, vatandaşlarını zehirli sisle baş başa bırakarak, herhangi bir önlem almaz, halihazırda bu sisi önleyebilecek bir tedbir de yoktur. İngiltere hükümeti, vatandaşlarının en azından acı çekerek ölmemesi için, bir intihar tableti üretir. Bu tablet yutulduğu takdirde kişiyi hızlı ve acısız bir şekilde öldürecektir. İntihar tableti bütün İngiltere vatandaşlarına dağıtılır. Aynı zamanda yılın en güzel zamanlarından biri olan Noel bayramı yaklaşmaktadır.

Nell, kocası Simone ve Arthur, yaşayacakları bu son Noel gecesi için, bir yemek düzenlemeye karar verir. Nell, kocası Simon ve çocukları Art, bütün akrabaları ve en yakın arkadaşları davet eder. Bu Noel gecesi, hayatlarının son gecesi olduğundan, her şey mükemmel olmalıdır. Son derece görkemli bir yemek düzenlenir. Bu yemek, Nell, Simone ve Art’ın çiftlik evinde yapılmaktadır. Hiçbir masraftan özellikle de kaçınılmaz. Davetliler, oldukça özenli bir şekilde yemeğe gelirler.

Gecenin ilerleyen saatlerinde, beklenen zehirli sis nüfuz etmeye başlar. Davetlilerin büyük bir bölümü, acı çekerek ölmek istemedikleri için, intihar tabletini yutar. Fakat Art, bilim insanlarının sis konusundaki bulgularının tam olarak kesin olmadığını düşünmektedir. Art’ın bu şüpheleri, intihar tabletini yutmaması ile sonuçlanır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri