Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Sıcak Hava Dalgası
Fragmanı izle

Muhteşem bir işi henüz alan ve Scott isimli güçlü emlak patronunun asistanı konumuna gelen Claire artık hayatına bir çeki düzen vermektedir. Claire hayatının en iyi işini bulduğu sırada ayrıca da hayatının aşkını da bulur. Eve adındaki genç ve güzel kadın Claire’in dünyasını adeta alt üst etmiştir. Deli gibi Eve’e âşık olan Claire artık kendisini dünyanın en mutlu kadını olarak görmektedir.

Patronu ile verilen davete giden Claire burada patronunun karısı ile tanıştırıldığında ne yapacağını bilemez bir hal alır çünkü patronunun karısı kendisinin deli divane âşık olduğu Eve’dir. Eve de karşısında bir anda Claire’i görünce ne yapacağını bilemez. Bu şok ile evine dönen Claire bir süre sonra kendi patronundan inanılmaz bir telefon mesajı alır. Bu mesajda tek bir kelime yazılıdır ve bu kelime de her şeyin bittiğini anlatmaya yeten bir kelimedir. Patronu Claire’e biliyorum diye bir mesaj yollamıştır yani patronu karısı ile arasında olan bitenleri öğrenmiştir. Claire ise çok sevdiği işinden olacağını düşündüğü için çok korkmuştur ancak Claire’in asıl korkması gereken bu değildir. Çünkü ertesi sabah Claire patronunun yatak odasında öldürüldüğünü öğrenecektir. Bu durum ise zaten şaibeli bir geçmişi olan ve patronunun karısıyla da yasak bir aşk yaşayan Claire’i hızlı bir şekilde suçlamaya yetecektir. 

Heatwave adıyla siz gerilim seven takipçilerimiz için hazırladığımız filmin yönetmenliğini Ernie Barbarash üstlenirken, senaristliğini ise Chris Sivertson üstlenmektedir. Sebastian Roche ile Merritt Patterson ve de Kat Graham isimleri de hem Türkçe dublajı hem de 4k film formatlı filmin başrol oyuncu kadrosundaki isimlerdir. Claire acaba korkunç bir komploya mı kurban gitmek üzereydi? Eve aslında kocasını katledip sonra da suçu aşığı Claire’in üzerine mi atmıştı? Yoksa Claire gerçekten de bir kıskançlık krizinde patronu Scott’ı mı öldürmüştü? Eğer Claire suçsuz ise suçsuzluğunu nasıl kanıtlamayacaktı? Eve gerçekten de suçsuz olabilir miydi?

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri