Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
8 / 10
1 1
Siber Cehennem: Bir İnternet Kâbusu
Fragmanı izle

Yaşadığımız zamanın en korkunç suçlarından biri haline gelmiştir internet üzerinden işlenen suçlar. Güney Kore ise bu suçların önde gelen isimlerinden biridir. Güney Kore’de bu sistem şu şekilde çalışmaktadır; Baksa adı verilen çete bir şekilde sohbet grupları oluşturmaktadır. Bu sohbet gruplarına ise tuzaklarına kolay bir şekilde düşürebileceklerini düşündükleri insanları çekerler. İstedikleri kişiler bu sohbet gruplarına girdikten sonra yapılacak tek şey onlara artık istedikleri şeyleri yaptırmak oluyordur. Tuzaklarına çektikleri bu kişiler genelde kolay bir şekilde kandırabilecekleri ve zihinlerine girebilecekleri ergenlik çağındaki çocuklar olmaktadır. Çete bu işi belli bir düzene sokmuştur ve sistemli bir şekilde işi devam ettirmektedirler. Lakin bir dün iki müfettiş bu durumu fark eder. 

Müfettiş olan Kim Wan ve Yeon Seo bu sohbet gruplarına bir şekilde girmeyi başarırlar. İşin gerçeğini öğrendikten sonra bu çeteyi çökertmek isteyen ikili ellerinden geleni yapmak için çalışmalara başlarlar. Kendi çabalarıyla birlikte basından da destek alır müfettişler. Eğer işin içine basında katılırsa olayı halkta duyarsa işler daha da büyüyecektir ve çetenin duyulması çökmelerini daha da kolay bir şekilde sağlayacaktır. Planlar bu yöndedir. Baska ise hiçbir şekilde çökertilemeyeceğini düşünmektedir. Bu şekilde düşündükleri içinde müfettişlerin kendileri için kurdukları tuzağa kolay bir şekilde çekilmeye başlarlar. Müfettiş Kim Wan ve Yeon Seo ellerindeki bütün kozları kullanıp çetenin tuzağa çekilmesini beklerler. Peki bu işte başarılı olabilecekler mi? Çete sonunda tuzağa çekilip çökecek mi? Sonunda bir sürü gencin düştüğü bu tuzak ortadan kaldırılabilecek mi? Sonunda kazanan taraf kim olacaktır? 

IMDB puanı 7.3 olarak belirlenen filmin ekran süresi 1 saat 45 dakikadır. Belgesel ve suç kategorilerine giren 4k formatlı film seyirciyle ilk olarak 18 Mayıs 2022 tarihinde buluşmuştur. Dili Korece olan filmin Türkçe dublaj seçeneği sitemizde yerini almıştır. 

Cyber Hell: Exposing an Internet Horror yapımının yönetmenliğini üstlenen isim Jin-seong Choi’dir. Yapımın oyuncu kadrosunda birden fazla isim yer almaktadır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri