Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Shattered

HD 1239 2022
Puanla:
5 / 10
1 1
Shattered
Fragmanı izle

4k film formatındaki Shattered isimli boşanmış zengin bir adamın başından geçenlere odaklanan filmin yönetmen koltuğunda Luis Prieto, senarist koltuğunda ise David Loughery bulunuyor. Gerilim türü olarak izleyici karşısına çıkan filmin başrollerinde ise Cameron Monaghan, Sasha LussRidely ve Asha Bateman bulunuyor.

Chris genç yaşında boşanmış ve teknoloji milyoneri olarak yalnız yaşayan bir adamdır. Günlerini kendini işine vermiş ve dışarıda vakit harcayarak geçirmektedir. Bu günlerden birinde Chris dışarıda yağmur altında kalmış olan bir kadına yardım eder. Bu kadın, son derece çekici ve çok güzel olan Sky’dır. Chris, Sky’yı bir şeyler içmek ve ısınmak için bir bara davet eder. Burada birbirlerini daha yakından tanımaya ve yağmurun dinmesini beklemeye başlarlar. Artık gece olduğunda ve eve gitme vakti geldiğinde ise dışarıda tehlikeli bir adamla karşılaşırlar. Bu adam Chris’in arabasını çalmak istemektedir. Chris adamı uzaklaştırmaya çalışsa da bunu başaramaz ve adam onu bıçaklayarak kaçar. Sky ise Chris’i bu durumda yalnız bırakmak istemediği için evine gider ve onunla ilgilenir. Tehlikeli bir durumu beraber atlatmış olmanın verdiği heyecan duygusuyla ikili yakınlaşırlar ve beraber olurlar. 

Ertesi sabah Sky, Chris’in evinden ayrılır ve kendi evine gider. Sky’ı burada öfkeli ev sahibi ve ev arkadaşı beklemektedir. Bir yandan ev sahibi kirayı ödemedikleri için kapılarını aşındırırken diğer yandan ev arkadaşı da onu durmadan sorgulamaktadır. Daha sonra Chris ve Sky tekrar buluşurlar. Bu buluşmada evdeki televizyondan korkunç bir cinayet vakası olduğunu öğrenirler. Genç bir kadın evinin küvetinde öldürülmüştür ve tüm haber kanalları bunu göstermektedir. Olaydan çok etkilenmiş olan Chris, Sky’ın son derece sakin bir şekilde yemeğini yemeye devam ettiğini görür ve şaşırır. Sky ise Chris’e bu durumdan kimseye bahsetmemesi gerektiğini çünkü o kadını öldürenin kendisi olduğunu söyler ve Chris’i kendi evinde rehin alır. Sky’ın tek istediği Chris’in parası ve ülkeyi terk etmek için kullanacağı pasaportudur. Bu nedenle, Chris’i bağlayıp ona işkence etmeye başlar. İstediklerini ancak işkenceyle alabileceğine inanan Sky’ın elinde olan Chris için kurtulma umudunun olmadığı işkence saatleri başlamıştır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri