Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Sessiz Bir Yer - A Quiet Place

HD 3583 2018
Puanla:
10 / 10
1 1
Sessiz Bir Yer
Fragmanı izle

Sessiz Bir Yer - A Quiet Place izle. Keskin işitmeye sahip görme engelli uzaylılar gezegeni ele geçirir ve insan nüfusunun çoğunu öldürür. Abbott ailesi: anne Evelyn, baba Lee, kızı Regan (sağır) ve iki oğulları Marcus ve Beau ormanın ortasında izole bir çiftlikte yaşıyor. Gürültü yapmaktan kaçınmak için, gıcırdayan yapraklara basmamak için ormanda kum yolları yapmak gibi özel önlemler almaları gerekir. Aile ayrıca gürültü yapmamak için iletişim kurarken Amerikan İşaret Dilini kullanır.

 
Aile erzak almak için kasabaya gittiğinde, Beau bir oyuncak roket bulur ve babası onu çok fazla gürültü yapacağı için uzaklaştırır. Ayrılmaya hazırlanırken Regan oyuncağı gizlice ona geri verir. Beau eve dönerken oyuncak roketin üzerindeki bir düğmeye basar ve ses çıkarmaya başlar. Gürültü, hemen ormandan atlayan ve onu öldüren yakındaki bir yaratığı uyarır.
 
Beau'nun ölümünden neredeyse bir yıl sonra, Evelyn'in birkaç aylık hamile kalmasıyla aile görünüşte normale döndü. Marcus tereddütle babasıyla balık tutmaya giderken Regan, gidemediği için üzgün, Beau'nun mezarını ziyaret eder. Herkes gitmişken Evelyn doğuma girer; alt kata inerken bir çiviye basıyor, elindeki resim çerçevesini yüksek sesle düşürüyor. Bir düğmeyi çevirip evin etrafındaki ışıkları kırmızıya çeviriyor. Üst kata çıkmaya çalışır ama gürültüyü duyduktan sonra yaratıklardan birinin eve girdiğini öğrenir. Kısa süre sonra uzaylı bodruma girer; Evelyn bir yumurta saati ayarlayarak yaratığın dikkatini dağıtır ve yukarı koşması için ona zaman tanır. Yaratık yavaşça ona doğru ilerlerken, üst kattaki küvette doğurmaya başlar. Balıkçılıktan dönen Lee ve Marcus, kırmızı ışıkları fark eder ve bir oyalama yaratmak için havai fişek patlatır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri