Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Şarkını Söyle 2 - Sing 2

HD 658 2021
Puanla:
8 / 10
1 1
Şarkını Söyle 2
Fragmanı izle

Sevilen animasyon serisi Sing’in devam niteliğinde olan filmde, tiyatrosunu kurtarmayı başaran Buster Moon’un yeni hedefi Redshore Şehri’nde bulunan Crystal Tower Tiyatrosu olacaktır. Yönetmenliği Christophe Lourdelet ve Garth Jennings tarafından yapılan 4k formatı da hazırlanan filmin senaryo kısmında ise Garth Jennings bulunmaktadır. Macera ve komedi türünde ABD yapımı bir animasyon filmi olan Sing 2, IMDB’den aldığı 7.4 puanla öne çıkmayı başarıyor. Filmin seslendirmesinde ise Matthew McConaughey, Taron Egerton, Scarlet Johansson, Halsey, Reese Witherspoon ve Tori Kelly gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

İlk filmde başına gelen talihsizliklere rağmen yaptığı şarkı yarışması sayesinde tiyatrosunu yeniden inşa etmeyi başaran Buster Moon, bu sefer gözünü daha da ileriye dikiyor. Redshore City’de bulunan bir tiyatroda gösteri yapmayı düşünen Buster Moon, bir yetenek avcısı olan Suki’nin tüm olumsuz düşüncelerine rağmen yarışma ekibiyle birlikte şehre doğru yola çıkıyor. Şehre geldiklerinde Jimmy Crystal ile buluşan ekip, Jimmy’nin şovlarını beğenmemesi nedeniyle uzay temalı bir müzikal şov yapmaya karar verirler. Uzun zamandır emekliliğini yaşayan Clay Calloway’ın şarkılarını içerecek olan bu şova hazırlanabilmek için ekibin sadece üç haftası vardır. Kısa süre sonra hazırlıklara başlayan ekipten Rosita, yükseklik korkusu olduğu için şovda yapması gereken hareketleri yapamaz ve rolünü Jimmy’nin kızı Porsha’ya vermek zorunda kalır. 

Johhny ise dans figürleri için Klaus Kickenklober isimli ünlü bir koreograf ile çalışsa da, onunla anlaşamaz ve Nooshy adında kendisine yardım etmeyi kabul eden bir sokak dansçısıyla çalışmaya başlar. Ash’in de Buster ile birlikte Clay Calloway’ı gösteride yer alması için ikna etmesiyle birlikte artık her şey hazırdır. Ancak gösteri günü geldiğinde, ekibin planları hiç de bekledikleri gibi gitmeyecektir. Kendisiyle çalışmadığı için Johhny’i kıskanan Klaus, gösteriye son verebilmek için birbirinden farklı planlar yapan Jimmy; ekibe zorlu dakikalar yaşatırlar. Ancak bunların hiçbiri ekibin umutlarını yıkmayı başarmayacak hatta Suki, şehirdeki en ünlü tiyatrounun ekibi gösteriye davet ettiğini söyleyecektir.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri