Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

SamSam

HD 215 2019
Puanla:
5 / 10
1 1
SamSam
Fragmanı izle

Tanguy DeKermel’in yönetmenliğini yaptığı, Serge Bloch; Valerie Magis ve Jean Regnaud’un senaryosunu kaleme aldığı Fransa yapımı bir animasyon filmi olan SamSam, her ne kadar mükemmel bir hayata sahip olsa da; arkadaşları gibi kendisinin de süper güçlere sahip olmasını isteyen SamSam’ın renkli maceralarını konu alıyor. 2019 yılında izleyicilerle buluşan bu 4k formatlı yapım, IMDB’den 5.1 puan alırken; izleyiciye fazlasıyla keyifli anlar yaşatmayı başarıyor. Filmin seslendirme kadrosunda ise Isaac Lobe Lebel, Lior Chabbat, Jeremy Prevost, Sebastien Desjours, Leopold Vom Dorp, Victoire Pauwels, Leovanie Raud ve Damien Boisseau gibi isimler bulunuyor.

Mükemmel bir aileye, harika arkadaşlara ve kendi ufosuna sahip olan SamSam’in hayatı aslında sorunsuz bir şekilde ilerlemektedir. Ancak o, tüm bunların yanında hayatını çok daha iyi hale getirebileceğini düşündüğü; gerçek süper güçleri olmasını istemektedir. Hero School’da tüm arkadaşlarının birbirinden güzel süper güçleri olan ve okulda henüz bir süper güce sahip olmayan tek kişi olan SamSam, bu nedenden ötürü kendisini kötü hissetse de; günün birinde kendisinin de onlar gibi süper güçleri olabileceğine olan inancını bir gün bile kaybetmemektedir. Kısa süre sonra okula Mega isimli gizemli bir öğrencinin geldiğini öğrenen SamSam, onunla birlikte süper güçlerini bulmaya çalışacaktır. Yalnız bir çocuk olan Mega, çocukların istedikleri gibi eğlenmesinin yasaklandığını bir gezegenden gelmektedir. 

Ailesiyle birlikte yaşadığı bu gezegende kendisine ümitsizce bir arkadaş arayan Mega’nın babası Kral Mareşal, adından korkuyla bahsedilmesini isteyen bir diktatördür. SamSam ve arkadaşlarıyla tanıştıktan sonra Hero School’a girebilmek için ailesini kandıracak bir plan yapan Mega, SamSam ile beklenmedik bir arkadaşlık kurar. Tüm farklılıklarına rağmen onu kendilerinden biri gibi seven SamSam, ona zorbalık yapan arkadaşlarına karşı onu savunmaktadır. Mega’nın da SamSam’e gerçek güçlerini bulabilmesi için yardım etmesiyle birlikte ikili birbirlerinin en yakın arkadaşı olmuştur. Bu sırada gezegendeki mutluluğu bitirmeyi amaçlayan bir canavarın ortaya çıkmasıyla birlikte SamSam ve Mega, kendilerini büyük bir maceranın içerisinde bulacaktır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri