Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
7 / 10
3 1
Robot Ron Bir Sorun Var
Fragmanı izle

Robot Ron Bir Sorun Var - Ron's Gone Wrong izle 2021. 2042'de teknoloji devi Bubble, en son yaratımlarını ortaya koyuyor: yardımsever CEO Marc Weidell tarafından Marc'ın dostluk algoritmasını kullanarak arkadaş edinmeye yardımcı olmak için tasarlanmış bir robot arkadaşı yapmak amacıyla yaratılan B-bot.her B-Bot'a kurulur. Oklahoma, Nonsuch kasabasında Barney Pudowski, B-botu olmayan tek ortaokul öğrencisidir.

Eski çocukluk arkadaşları Savannah, Rich, Noah ve Ava, bireysel B-botları tarafından özümsendi. Bir gün Barney'nin internette yenilikler satan babası Graham ve büyükannesi Donka, onun hiç arkadaşı olmadığını anlıyor ve Rich'in Barney'e acımasız bir şaka yapmasıyla empati kuruyorlar. Aceleyle bir Bubble mağazasına giderler, ama kapalıdır.

Neyse ki, teslimat sürücüsü kamyonundan düşen hafif hasarlı bir B-bot'u tutuyor ve onlara satıyordu. Barney, B-bot'u geç bir doğum günü hediyesi olarak alır, ancak etkinleştirdikten sonra, kusurlu ve arızalı olduğunu çabucak öğrenir. Babasını üzmek istemediğinden, tamir ettirmek için Bubble mağazasına geri götürmeye karar verir.

Sonunda, onunla alay eden ve onu küçük düşürmeye çalışan Rich ve arkadaşlarıyla karşılaşır. B-bot, güvenlik işlevleri kapatıldığı için savaşmaya başlar ve o ve Barney birlikte gülüp kaçar. Ancak, Rich polisi aradı ve Graham ve Donka ile birlikte B-bot'un ezilebilmesi için Bubble mağazasına götürüldüler.

Gitmesini istemeyen Barney, onu gizlice kurtarır ve ona model numarasının kısaltılmış bir versiyonu olan Ron adını verir. Barney ve Ron'un eylemleri rapor edildiğinde, Marc, Ron'un programlamasına karşı çıktığını görmekten mutluyken, COO'su Andrew Morris bunu kötü bir tanıtım olarak görüyor ve sorunun çözülmesi için Ron'un yok edilmesi gerektiğine inanıyor.

Barney, Ron'a nasıl iyi bir arkadaş olunacağını öğretir ve takılırken, Ron'a Barney'nin arkadaş edinmesine yardım etmesi gerektiğini söyleyen Savannah ile karşılaşır. Barney, Savannah'ya yapmamasını söylemesine rağmen, Ron'un eylemlerini çevrimiçi olarak yayınlayarak Bubble'ı uyarır. Ertesi gün, Ron evden çıkar ve Barney için "arkadaşlar" edinmeye çalışır, okula rastgele bir dizi insan getirir. Barney'nin başı belaya girerken, Rich, Ron'un kilitli olmayan işlevini keşfeder ve onu indirerek diğer tüm B-botların güvenlik özelliklerini ve ebeveyn denetimlerini kapatmasına neden olur.

B-bot'lar çılgına döner ve sonunda, B-Bot'lar bir yama güncellemesine sahip olduktan sonra, Barney okuldan uzaklaştırılır ve Ron'u azarlar, ancak eve döndüğünde, Ron'un gerçekten bir arkadaş olduğunu anlar ve Bubble çalışanları onun için geldiğinde onunla kaçmaya karar verir. Kısa bir süre Savannah'a koşarlar, hala olayına üzülürler ve ona ormanda saklandığını söylerler. Bu arada, Andrew Marc'ı B-bot'un sonuçları hakkında uyarırken, Marc Ron'la tanışabilmek için gizlice uzaklaşırken Bubble, ormanda Ron ve Barney'i aramaya gitmek için tüm B-botların kontrolünü ele geçirmek için kaynaklarını kullanır.

Soğuk hava ve Barney'nin astımı nedeniyle zayıflar ve Ron onu okulun hemen dışında Savannah, Rich, Noah ve Ava'nın ona yardım etmek için acele ettiği medeniyete geri getirir.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri