Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Red Rocket

HD 1054 2021
Puanla:
8 / 10
1 1
Red Rocket
Fragmanı izle

Mikey, Los Angeles’a bundan on yedi yıl önce gelmiştir ancak Mikey burada aradığı hiçbir şeyi bulamamıştır. İşin tuhaf yanı ise on yedi yıl önce arkasında karısını ve kasabasını büyük bir isyanla bırakmış ve bir daha da geri dönmeyeceği üzerine yemin etmiştir. On yedi yıl önce büyük bir olay yaratarak terk ettiği herkese ansızın geri dönmek zorunda kalan Mikey’nin eski karısının evi dışında da gidecek bir yeri yoktur.

Mikey bunca zaman boyunca Los Angeles gibi bir şehirde sağlam bir işe girmek yerine başıboş bir şekilde erotik filmlerde rol almış ve hayatını da bu yolda harcamıştır. Fakat son dönemlerde başını derde sokmaya başlayan Mikey artık onu kimsenin bulamayacağı eski kasabasına dönmek zorundadır. Öncelikle kavga ederek ayrıldığı eski karısının yanına giden Mikey büyük bir kavganın ardına eski karısının yanında bir süreliğine kalmaya onu razı etmiştir. Bu sırada da kendisine iş arayan Mikey hiçbir işi almayı başaramamıştır. Çünkü patron ona bu on yedi yıl boyunca ne yaptığını sorduğunda gerçeği söyleyen Mikey her zaman gerçeği söylemenin iyi bir şey olmadığını da zor yoldan anlamıştır. Şimdi ise geriye tek çare kalmıştır ve bu çarede eski işi olan uyuşturucu satıcılığına geri dönmektir. Başta eski ortağını ikna etmek için uğraşsa da sonunda malları satıp parayla geri döndüğünde eski ortağının güvenini de yeniden kazanmıştır. Artık Mikey yeni bir hayat kurmaya hazırdır sadece bu sırada tek yapması gereken şey başını beladan uzak tutmasıdır!

Komedi ile her sahnesinde inanılmaz eğlenceli zamanlar yaşayacağınız Red Rocket filminde Sean Baker yapımın yönetmen koltuğunda yer alırken aynı zamanda kendisi senarist köşesini de dostu Chris Bergoch ile paylaşmaktadır. 4k film formatıyla ekranlarınızda olacak dublajlı yapımda Bree Elrod ile Suzanna Son ve de Simon Rex isimleri de yapımın başrol oyuncu ekibindeki sanatçılardır. Bakalım Mikey bu defa ne kadar bir süreliğine başını beladan uzak tutabilecektir?

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri