Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
6 / 10
1 1
Rambo: Son Kan
Fragmanı izle

Rambo yaklaşık on bir yıldır hiç kimse ile uğraşmamakta ve yakın bir dostunun at çiftliğini onunla birlikte işletmektedir. Geçmişin kanından elini eteğini çeken Rambo burada oldukça sakin bir hayat sürmektedir. Rambo burada dostu Maria ve kızı Gabriella birlikte adeta bir aile olmuşlardır ve huzurlarını kaçıracak hemen hemen hiçbir şey yoktur. Sadece Gabriella gerçek babası ile yüzleşmek istemektedir ve bu yüzden de dostlarına haber vermiş ve babası görüldüğünde kendisine bildirmelerini istemiştir.

Aradan geçen uzun zamanın ardına Gabriella, Meksika’da Gizelle adındaki bir dostundan babasının Meksika’da olduğunu öğrenir. Rambo ve annesinin uyarılarına aldırmayan Gabriella babasını berbat bir otel odasında bulduğunda babası Manuel ile yüzleşir. Manuel ise Gabriella’nın kendisine benzemediğini söyleyerek benim kızım değilsin demek ister. Bu ağır lafa dayanamayan Gabriella ise Gizelle birlikte bir bara gider. Gabriella burada El Flacto adındaki bir adam ile sohbete başlar. Ancak bu adamın kartelin adamıdır ve Gabriella’da kısa bir süre sonra kartelin malı olması için ortadan yok edilir. 

Maria ise evde kızını beklerken daha fazla dayanamaz ve Rambo’ya kızının babasını bulmaya kaçtığını ancak halen geri dönmediğini söyler. Rambo ise vakit kaybetmeden hemen Meksika’ya gider ve Gizelle ile Manuel’i eliyle koymuş gibi bulur. Başta konuşmak istemeyen ikili sonrasında bülbül gibi şakırlar ve Gabriel’in en son El Flacto ile görüştüğünü ve sonrasında ondan haber alamadıklarını söylerler. El Flacto’yu bulan Rambo adamı hırpalar ve sonrasında da Gabriel’e götürmesini ister. Sözde Gabriel’in yanına diye yola çıktıklarında kartel adamları Rambo’nun üzerine saldırır ve onu fena döverler. Bu hareketi ile aslında Gabriella’ya zarar verdiğini söyledikleri Rambo’yu ise orada öylece bırakırlar. Bu sırada kartel hem at çiftliğini hem de Maria’yı da öğrenmiş olurlar. Rambo: Last Blood isimli 4k filmde ise olaylar yakında çok kanlı bir hal alacak ve yıllar sonra Rambo yeniden sevdiklerini savunmak için tövbesini bir kez daha bozmak zorunda kalacaktır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Kendo

Adam gelmiş 80 yaşına hala Rambo falan . Herşeyi tadında bırakmak lazım.

8 Ay Önce
Film Reytingleri