Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
6 / 10
1 1
Prensin Düğünü
Fragmanı izle

Prensin Düğünü ismiyle Türkçe dublaj haliyle sitemizde hazır olan filmde Isabella adındaki sıradan bir genç kadın ile Prens Thomas adındaki soylu genç bir adamın kaderin sayesinde bir araya gelmelerini ve sonrasında yaşanan olayları izleyeceksiniz.

Prens Thomas evlenmek üzere olan ve bu evliliğine de politik olarak bakan genç bir adamdır. Kraliyet ailesine ait olan Prens Thomas her kararda olduğu gibi evlilik kararını da siyasi çevreye göre vermiştir. Bir başka değişle Prens Thomas henüz aşkın ne olduğunu bilmemektedir. Öte yandan Isabella isimli genç ve kendinden emin bir kadın da kendi kuaför salonu ile geçimini sürdürmektedir. Isabella ise Prens Thomas sayesinde en büyük ve en önemli işini alır. Isabella’nın kuaför salonu bu soylu düğünde soylu kişiler için çalışacaktır. Isabella bu duruma tam bir başarı ve mükemmel bir reklam gözüyle bakar ve o da yaklaşan tehlikenin farkında bile değildir. Çünkü Prens Thomas ve İsabella bir kere karşılaştıkları an da her şey değişecektir ve bu iki genç insan kendilerini neredeyse imkânsız bir aşkın içinde bulacaklardır. Ama aşk ya da değil dengeler çok hassastır ve Prens Thomas için de bu aşk yaşanmaması gereken bir aşktır.

The Royal Treatment orijinal adına sahip olan, 4k film formatı da bulunan, romantizim ve komedi öğeleri ile sarılı olan bu muhteşem aile filminde Rick Jacobson ismini yönetmen koltuğunda görmekteyiz. Bu eğlenceli filmin senaristi ise Holly Hester ismi olarak karşımıza çıkmaktadır. Julie Edwards, Laura Marano ve Peter Chin isimleri ise yapımın başrol oyuncu kadrosundaki tanıdık simalar olarak sizlerle buluşacaklar. Prens Thomas ve Isabella’nın yaşadıkları gerçek aşk mıdır, yoksa iki farklı uç hayatın ansızın bir araya geldiğindeki bir heyecandan başka bir şey değil midir? Eğer yaşadıkları gerçek aşk ise Prens Thomas bu aşk için ailesini karşısına almaya hazır mıdır?

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri