Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Pasifik Savaşı - Pacific Rim

HD 2466 2013
Puanla:
5 / 10
1 1
Pasifik Savaşı
Fragmanı izle

Pasifik Savaşı - Pacific Rim izle 2013. Pacific Rim; bilimkurgu kategorisinde bir filmdir. Pacific Rim robotlar, insanoğlu ve yaratıkların bir arasa bulunduğu bir yapıttır.Dünya büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalmıştır. Üstelik tehlike denizin altından gelmektedir. Kaiju adı verilen bir yaratıklar denizin altından gelmektedirler ve insanlık yok olma tehlikesi yaşamaktadır. Kaijular, Dünya üzerinde bulunan temel kaynakları hızla tüketmektedirler. İnsanoğlunun gücü bu yaratıklar ile baş etmeye yetmemektedir.

Kaijulara karşı bir an önce çözüm bulunmalıdır. Yoksa insanlığın sonu gelecektir. Bu duruma çözüm olması için teknolojiden yani robotlardan yararlanılarak çözüm bulmuşlardır. Üretilen robotlar Jaeger isimli devasa bir boyuta sahiptirler ve çok güçlüdürler.  Robotlar beyin gücü ile çalışmaktadırlar.  Robotlar emirleri iki pilottan almaktadır.

Jaeger çok donanımlı bir robottur. İnsanoğlunun kaderini değiştirmeye gücü yetecek midir? Ne yazık ki Jaeger'dan gücünün yetmediği durumlar bulunmaktadır. Stacker  tarafından yönetilen robotlar yaşadıkları başarısızlık sonucunda cezalandırılmıştır. Bu yenilgide kaybettiği tek şey bu olmayacaktır. Durum her geçen gün daha karışık bir hal almaktadır.

Jaeger da çözüm olamamaktadır. Tüm Dünya'nın kaderi eski bir pilot ve deneyimsiz stajerin elindedir. Becker ise Stacker'ın kardeşidir. Becker ve stajer Mako ile bir takım olmuşlardır. Bu ikili Dünya'yı kurtarabilecek midir?  Becker ve Mako insanoğlunun kalan son umududur. Kaijular ve iki pilot arasında bir ölüm kalım savaşı başlamıştır artık. Bu savaştan insanoğlu mı Kaijular mı galip gelecektir?

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri