Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Paranormal Chat - Chatter

HD 276 2015
Puanla:
5 / 10
1 1
Paranormal Chat
Fragmanı izle

Siz değerli izleyicilerimizin 4k film izle formatıyla izleyebileceği Chatter, son derece sıradışı bir korku filmini beyazperdeyle buluşturuyor. İlk gösterimini 20 Aralık 2019 tarihinde yapan filmde, kısa süre önce iş için Londra’ya giden Laura isimli bir kadının; Los Angeles’taki yeni evlerine taşınan eşi David ile görüntülü görüşme gerçekleştirdikleri sırada yaşadıkları esrarengiz olaylar konu alınıyor. Bu sırada internetteki akışın güvenliğini sağlamakla görevli olan Martin Takagi isimli bir İç Güvenlik ajanı da çiftin konuşmalarına tanık olacaktır. Kısa süre sonra David, içerisinde bulunduğu evin aslında kötü bir varlığa da ev sahipliği yaptığını fark edecektir. Yönetmenlik koltuğunda Matthew Solomon’un oturduğu bu gerilim dolu yapımı senaryosu ise yine Matthew Solomon, Joshua Carl Allen ve Jeremy Fox’un imzasını taşıyor. IMDB puanı 4.6 olan yapımın oyuncu kadrosunda ise Brady Smith, Sarena Khan, Alison Haislip, Tohoru Masamune, Richard Hatch ve P.J. Marshall gibi isimler bulunuyor.

Laura (Sarena Khan) ve David (Brady Smith) isimli genç bir çift, günün birinde Laura’ın iş için Londra’ya gitmek zorunda kalması nedeniyle bir süreliğine de olsa ayrı kalacaklardır. Eşinin iş seyahatinde olduğu sırada bir süre önce aldıkları Hollywood evinde tek başına kalan David, henüz bu evde başına geleceklerden habersizdir. Henüz evi almadan önce aslında David’e burayı satan kişinin geçmişte kendisine takıntılı biri olduğunu Laura’ya söylemeyen David, bu durumu başlarda pek de ciddiye almamıştır.

Bu sırada çiftin birbirleriyle görüntülü konuşma yoluyla iletişime geçtiği sırada Laura, David’in kamerasında son derece esrarengiz figürler görmeye başlar. Gün geçtikçe bu figürlerin artmasıyla birlikte korkmaya başlayan David, kısa süre sonra her şeyin farkına varır. Çiftin emlakçısı ve David’e takıntılı olan Alex (Laura Niles), aslında onlara içerisinde gizemli bir varlığın yaşadığı bir evi satmıştır. İçerisinde bulunduğu bu evde David, her geçen gün daha da korkmaya başlarken; bir İç Güvenlik ajanı olan Martin Takagi de yaşananlara şahit olacaktır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri