Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Oyuncak Hikayesi 4
Fragmanı izle

Oyuncak Hikayesi 4 - Toy Story 4 izle. Olayları Arasında Toy Story 2 ve Toy Story 3 , Woody ve Bo Peep bir uzak sürüklenmekten kurtarma RC, Andy'nin uzaktan kumanda araba, fırtına . Birkaç dakika sonra Bo Peep ve lambası yeni sahibine bağışlanır.

Perişan bir Woody onunla gelmeyi düşünür, ama sonunda görevinin Andy ile kalmak olduğuna karar verir. Dokuz yıl sonra, üniversiteye bağlı bir Andy oyuncaklarını Bonnie'ye bağışladıktan sonra, Woody uyum sağlamakta zorlanır, çünkü Bonnie'nin odasındaki oyuncakların zaten bir lideri Dolly vardır. Bonnie de onunla oynamaya pek ilgi göstermez.

Woody hala Bonnie'nin ona ihtiyacı olduğuna ikna olmuş durumda ve anaokulu oryantasyonunun olduğu gün sırt çantasına gizlice giriyor . Başka bir çocuk Bonnie'nin sanat malzemelerini çaldığında, Woody çöpten nesneleri toplar ve Bonnie'nin masasına bırakır. Onları keşfeden Bonnie, bir spork ve diğer bazı tuhaflıklar ve sonlardan Forky adını verdiği bir oyuncak bebek yaratır . Forky canlanır, ancak varoluşsal bir kriz yaşarve çöpe atlamaya çalışıyor. Forky hızla Bonnie'nin yeni favori oyuncağı haline gelirken, Woody defalarca onu kendini atmaktan alıkoymak zorunda kalır. Bonnie'nin ailesi bir yolculuğa çıktığında, Forky hareket eden karavanın penceresinden atlar ve Woody de Buzz Lightyear'ın protestolarına rağmen aynısını yapar.

Karavan parkına doğru yürürken Woody sonunda Forky'yi evinin Bonnie ile olduğuna ikna eder. Bir antikacının vitrininin önünden geçerlerken Woody, Bo Peep'in lambasını tanır ve onu bulmak için içeri girer. Gabby Gabby ve onun vantrilok kukla arkadaşları adında konuşan bir bebekle karşılaşırlar . Hemen Gabby'nin bozuk olanını değiştirmek için Woody'nin ses kutusunu almaya çalışırlar, ancak Woody mağazadan kaçar, ancak Forky yapmaz.

Woody, bir oyun alanında, herhangi bir sahibinden ücretsiz ve istedikleri gibi yapabilen, kasıtlı olarak "Kayıp Oyuncaklar" haline gelen Bo Peep ve koyunlarıyla yeniden bir araya gelir. Woody'nin Forky'yi kurtarmasına yardım etmeyi kabul ederler. Buzz, Woody'yi bulmaya çalışırken bir karnavalda kaybolur ve bir oyunda ödül olur, ancak peluş oyuncaklar Bunny ve Ducky ile kaçar. Woody ve Bo ile buluşurlar ve cep oyuncağı Giggle McDimples ve Kanada dublör bisikletinin yardımıylaoyuncak Duke Caboom, iki kez Forky'yi kurtarmaya çalışırlar (ki aslında kendisi eğlenir ve tehlikede değildir), ancak ikisinde de başarısız olurlar. McDimples, mağaza sahibinin kedisi tarafından neredeyse öldürüldüğünde, oyuncaklar geri dönüp dönmeyecekleri konusunda tartışırlar. Hala Bonnie'ye bir fayda sağlamak için çaresiz kalan Woody, sadakatin bir "Kayıp Oyuncak"ın anlayabileceği bir şey olmadığını söyleyerek Bo'ya hakaret eder.

Forky'yi kurtarmaya çalışmak için yalnız bırakılır, ancak Gabby ile yüzleştiğinde, Forky ona 60 yıldan fazla bir süredir bir çocuğun sevgisini istediğini açıklar. Woody anlayışla karşılar ve ona ses kutusunu verir. Woody ve Forky ayrılırken, Gabby'nin mağaza sahibinin torunu Harmony tarafından duygusuzca reddedildiğini görürler. Woody, Forky'yi yalnız başına bırakır ve Gabby'yi Bonnie'ye götürmeyi teklif eder. Bo ve grubu da geri dönerek Woody ve Gabby'nin Bonnie'ye dönmesine yardım eder. Woody'nin atlıkarıncada buluşmak istediğini Forky'den öğrenen Jessie, karavanın kontrollerine müdahale etmek ve Bonnie'nin babasını karnavala dönmeye zorlamak için diğer oyuncakları toplar. Karavana giderken, Gabby kayıp ve ağlayan küçük bir kızı keşfeder ve kalıp onu rahatlatmaya karar verir. Küçük kız ailesi tarafından bulunur ve Gabby'yi oyuncağı olarak tutar.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri