Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Oyuncak Hikayesi 3
Fragmanı izle

Oyuncak Hikayesi 3 - Toy Story 3 izle. Animasyon ve macera türünde 12 Temmuz 2010 tarihinde ABD yapımı olarak beyaz perdeye taşınan Oyuncak Hikayesi 3 bu kez üniversiteli Andy ve maceralarını beyaz perdeye taşımış durumda. Serinin en duygusal sahnelerine tanıklık edeceğiniz bu üçüncü filmde artık, üniversite hayatına başlangıç yapacak Andy'nin eskisi kadar oyuncaklarına vakit ayıramaması ve onları tavan arasındaki diğer oyuncaklarının arasına atmasıyla olaylar patlak verecektir.

Andy'e armağan edilen Woody ve Buz yine bu üçüncü filmde bizimle birlikte. Tom Hanks, Tim Allen gibi yıldız isimlerin yer aldığı söz konusu bu yapımda her yönüyle sıra dışı özellikleri beyaz perdeye taşınması açısından gerçekten de son derece dikkate değer nitelikleri bir arada tutmaktadır. İşte yer verilen tüm bu kritik durumlar baz alınarak her halükarda önemini bir kere daha meydana getiren nitelik olarak karşımızdaki yerini koruduğu son derece önem teşkil eden yaklaşım olarak karşımıza çıkar.
Oyuncak Hikayesi 3 adlı bu animasyon filminde üniversiteye başladığı için ihmal edilen oyuncakların bu izbe tavan arasından ne yapıp edip kaçması ve bir daha Andy'nin evine uğramaması planıyla başlar. Fakat olayın tümüyle farkında olan Woody diğer oyuncakları bu suizandan kurtarmak ve aslında onların ne kadar yanlış düşündüklerini belirtmek adına devreye girecektir. 1 saat 40 dakikalık serinin en uzun animasyon filmi olarak sıra dışı macerayla dolu senaryosuyla karşımıza çıkıyor.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri