Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
4 / 10
1 1
Oyuncak Hikayesi 2
Fragmanı izle

Oyuncak Hikayesi 2 - Toy Story 2 izle. Pixar animasyon teknolojisi yapımcısından 12 Mayıs 2000 tarihinde vizyona giren Oyuncak Hikayesi adlı filmin ikincisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu filmde yine koleksiyonculukla uğraşan ve oyuncak koleksiyonunu hayatı boyunca gaye haline getirmiş küçük çocuk Andy ve maceraları hakkında detaylı bilgilere yer veriliyor. Bunun yanı sıra Kovboy Woody tarafından armağan edilen buz ışını oyuncağının yine kendisi gibi koleksiyonculukla meşgul başka birisi tarafından kaçırılmasının ardından Andy ve arkadaşlarının kaçırılan oyuncağını geri kazanmak adına yaptığı mücadeleler izleyiciyi bekliyor olacaktır.

Bu özelliğinin yanı sıra yine bir diğer nokta olarak değerlendirildiği zaman kaliteden ödün verilmeden Oyuncak Hikayesi 2 olması açısından animasyon serisinin en çok tutulan yapımlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. İşte yer verilen tüm bu hususiyeti değerlendirilecek olunursa gerçekten de başarılı yapım olarak yine 2000 yılının gişe rekortmeni sinema filmlerinden birisi olmayı başarmıştır.
Koleksiyoncu Al McWhiggin adlı koleksiyon kaçakçısının Andy'nin en çok sevdiği ve kovboy tarafından hediye edilen koleksiyon oyuncağın yakalanma sürecinde gizli tünellerden, ormanlardan geçirilen eşsiz animasyon gösterisiyle gerçekten de seyircinin sıra dışı sahnelerle baş başa kalacağı yapım olma özelliğini ortaya koymaktadır. İşte yer verilen tüm bu nitelikleri bağlamında değerlendirildiği zaman son derece sıra dışı özellik olarak Andy'nin macerasını beyaz perdeye aktarmaya devam ederek serisinin en çok sevilen ikinci devam filmi özelliğiyle hafızalardaki tazeliğini koruyor.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri