Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
6 / 10
1 1
Ninja Kaplumbağalar’ın Yükselişi
Fragmanı izle

En ünlü çizgi roman filmlerinden biri olan Ninja Kaplumbağaların yeni filmi olan Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles, henüz genç olan Raphael, Michelangelo, Leonardo ve Donatello’un; bir gün gelecekten geldiğini söyleyen bir adam tarafından gelecek hakkında uyarılmalarını ve kendilerini Dünya’yı kurtarabilmek adına savaşırken bulmaları konu alınıyor. Amerika Birleşik Devletleri ve Belçika ortak yapımı olan bu 4k film formatlı animasyonun yönetmenlik koltuğunda Andy Suriano ve Ant Ward otururken, filmin senaryosunu ise Tony Gama-Lobo, Rebecca May ve Kevin Eastman kaleme alıyor. İlk olarak 5 Ağustos 2022 tarihinde sinemasevelerle buluşan film, aksiyon ve macera türlerinde karşımıza çıkıyor. IMDB’den 5.7 puan almayı başaran filmin seslendirmesini ise Ben Schwartz, Omar Benson Miller, Brandon Mychal Smith, Josh Brener, Eric Bauza, Haley Joel Osment ve Kat Graham gibi isimler yapıyor. 

Yakın bir gelecekte Krang adında kötücül bir uzaylı, Dünya’yı yakıp yıkmış ve her yeri ele geçirmiştir. Birçok dostunu geride bırakmak zorunda kalan Leonardo ve Michelangelo, bu durumdan kurtulabilmenin tek yolunun geçmişi değiştirmek olduğuna karar vermiştir. Öğrencileri Casey Jones’u geçmişe gönderen ikilinin amacı, kendilerinin genç hallerini uyayarak; bu yaşananları engelleyebilmektir. Ninja Kaplumbağalar’ın gençlik zamanına gitmeyi başaran Casey, ilk olarak April O’Neil’in yanına gider. Ninja Kaplumbağalar’ı bulabilmek için istemese de onu bayıltan Casey, kısa süre sonra kaplumbağaları bulmuştur. 

Casey’in buraya gelme sebebini açıklamasının ardından kaplumbağalar ona inanmasa da, kısa süre sonra Usta Splenter; Krang’in zamanında yaptığı kötü işler nedeniyle yıllar önce bir grup savaşçı tarafından sürgün edildiğini açıklar. Bunun ardından kendilerini en zorlu görevlerinden birinin içerisinde bulan Ninja Kaplumbağalar, Casey’in açtığı geçitle birlikte Krang’in, Dünya’yı ele geçirdiği zamana giderler. Fakat beklenmedik bir karşılaşma nedeniyle Kaplumbağalardan Ralph, Leo’yu korumaya çalışırken Krang’a yakalanır. Artık Kaplumbağaların tek hedefi, hem üyelerini hem de Dünya’yı bu acımasız uzaylı Krang’dan kurtarabilmek olacaktır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri