Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Mutlu Canavar Ailesi 2
Fragmanı izle

Monster Family serisinin devam filmi olarak 25 Şubat 2022 tarihinde sinemaseverlerle buluşan ve de 4k formatlı bir film olan Monster Family 2, Wishbone Ailesi’nin dünyayı kurtarmalarından bir yıl sonra gündelik hayatlarındaki çeşitli eksiklikleriyle mücadele etmeye çalışmaları ve bu sırada kendilerini yeniden bir maceranın içerisinde bulmaları konu alınıyor. İngiltere ve Almanya ortak yapımı bir animasyon filmi olan yapımın yönetmenlik koltuğunda Holger Tappe otururken, filmin senaryosu ise Kirstie Falkous; Abraham Katz ve David Safier’in imzasını taşıyor. Aynı zamanda komedi ve aile türlerinde karşımıza çıkan yapım, IMDB’den 4.7 puan almayı başarıyor. Filmin seslendirme kadrosunda ise Emily Watson, Nick Frost, Jessica Brown Findlay, Ethan Rouse, Catherine Tate, Jason Isaacs ve Emily Carey gibi isimler bulunuyor.

Dünyayı kurtarmalarınıın ardından bir sene sonra normal insanlar gibi gündelik hayata alışmaya çalışan Wishbone Ailesi için bu pek de kolay değildir. Her biri çevresindeki insanlara göre çeşitli eksiklikleri olan bu aile, zaman zaman bu eksikliklerden dolayı kendilerini zor bir durumun içerisinde bulmaktadır. Ailenin oğlu Max, artık sekizinci sınıfa başlamış ve ilkokulu bitirmek üzeredir. Ancak gözlüklü bir çocuk olan Max, sınıfının en kısa öğrencisidir. Kızların bile Max’ten uzun olması nedeniyle okulda dalga konusu olan Max, bu duruma fazlasıyla üzülmektedir. Ailenin kızı Fay ise çevresindeki herkesin bir yeteneği olduğunu ancak kendisinin hiçbir şeye yeteneği olmadığını fark eder. 

Çocuklarının bu haline içerleyen anne Emma, onlara her ne kadar yardım etmeye çalışsa da; tavsiyesi birer ergen olan çocukları tarafından yanlış anlaşılır ve genelde terslenir. Ailenin babası Frank ise kısa süre önce ailesine daha rahat bir yaşam sağlayabileceği ve fazlasıyla mutlu olduğu yeni işine başlamasına rağmen ailesinin böylesine mutsuz bir durumda olması nedeniyle kendisini bir türlü mutlu edemez. Bu sırada cadı Baba Yaga ve kambur uşak Renfield’in düğünü, ailenin birer canavar olarak yeniden bir araya gelmesine sebep olacaktır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri