Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Moonshot

HD 312 2022
Puanla:
6 / 10
1 1
Moonshot
Fragmanı izle

Bir üniversite öğrencisi olan Calvin, okul gezisi ile Mars’a gider. Kız arkadaşı Sophie de Mars’a gitmek ve Calvin’e kavuşmak konusunda kararlıdır. 

Calvin bir üniversite öğrencisidir. Aynı zamanda bir işte çalışan Calvin baristalık yapmaktadır. En büyük hayallerinden birisi Mars’a gitmektir. Uzaya ve gezegenlere ilgi duyan Calvin bir gün Mars’a gidip gidemeyeceğini merak etmektedir. Bu sırada bütün dünyada Mars’a yolculuk çalışmaları hızla devam etmektedir. Beklenen gün gelir. Mars’a yolculuk artık yapılabilmektedir. Calvin oldukça sevinir. Onu daha çok sevindirecek olan bir sonraki haber ise üniversitesinin Mars’a bir gezi düzenlemesidir. 

Calvin üniversitesinin Mars’a düzenlediği geziye katılır ve gider. En büyük hayalinin gerçekleşmiş olması Calvin için oldukça heyecan vericidir. Ekip Mars’a indikten bir süre sonra kolonizasyon çalışmaları başlar. İnsan ırkı artık gezegenler arası bir canlıdır ve Dünya’da yaşamaya mahkûm değildir. Calvin oldukça mutludur. Fakat atladığı bir nokta vardır. Dünya’daki kız arkadaşı Sophie, Calvin’den vazgeçmeye niyetli değildir. Sophie de Mars’a çıkmaya karar verir. 

Moonshot filminin yönetmenliğini Christopher Winterbauer üstlenir. Filmin senaryo kısmında Max Taxe görev alır. Walt karakterini Cole Sprouse, Leon Kovi karakterini Zach Braff, Gary karakterini Peter Woodward, Marie karakterini Henson Milam, Dalton karakterini Lukas Gage isimli oyuncu canlandırır. 4k formatındaki filmde başrol karakteri olan Sophie’yi Lana Condor isimli oyuncu canlandırır. Sophie’nin Mars’taki erkek arkadaşı Calvin karakterini Mason Gooding isimli oyuncu canlandırır. 

Filmin yapımcı kadrosunda Greg Berlanti, Richard Brener, Dana Fox, Jill McElroy, Michael Riley McGrath, Michelle Morrissey, Nikki Ramey, Jenna Sarkin, Sarah Schechter ve Paulina Sussman yer alır. Filmin müzikleri David Boman’a aittir. Sinematografi bölümünde Brendan Uegama görev alır. Filmin kurgusu Harry Jierjian’a aittir. Prodüksiyon tasarımında Eddie Matazzoni bulunur. Sanat tasarımını Taylor Bennett üstlenirken set tasarımını John France üstlenir. Kostüm tasarımları ise Stephani Lewis isimli sanatçıya aittir. Filmde yer alan özel efektler Ken Gorrell, Josh Hollywood Harvey, Matthew James ve Wes Perry işbirliğinin ürünüdür. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri