Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Miras - Inheritance

HD 117 2020
Puanla:
7 / 10
1 1
Miras
Fragmanı izle

Lauren babasının ani ölüm haberi ile yıkılır ve ne yapacağını bilemez bir şekilde cenazeye katılır. Babasının cenazesinden sonra miras dağılımı için yeniden bir araya gelen aile bireylerinin hemen hemen hepsine değerli mal varlıkları ve yüklü nakitler kalmıştır ancak olay Lauren için başkadır. Babası kızına ufak bir miras bırakmıştır ki bu adamın servetinin yanında çok komik bir durumdur. Lauren tam aile evini terk edecekken avukatları Lauren’i gizlice bir kenara çeker ve babasının ona özel bir zarf bıraktığını söyler. Lauren ise bu zarfı alır almaz içinde ne olduğunu merak eder.

Lauren zarfı aldıktan ve açtıktan sonra zarfın içinden bir video kaset ve bir tane de anahtar çıkar. Videoda ise babası kızından özür dilemekte ancak sadece ona güvenebildiği için ondan özel bir sırrını korumasını istemektedir. Lauren babasının ne tür bir sırrı olduğunu anlamak için hemen anahtarın ait olduğu yere gider. Çünkü Lauren bu anahtarın nereyi açtığını çok iyi bilmektedir. Bu anahtar çocukluğunda üzerinden oyunlar oynadığı sığınağın kapısının anahtarıdır. Lauren kapıyı açıp içeri girdiğinde ise asla inanamayacağı bir görüntü ile karşılaşır. Bu görüntüde ise bir adam vardır. Saçı sakalı birbirine karışmış olan bu adam küçük bir odadadır ve kelepçelidir. Belli bir yaşam alanı dışında hareket edemeyen bu adamı gören Lauren ise çok korkmuştur. Babasının neden bunu yaptığını anlamayan Lauren bu sır perdesini çözmek için harekete geçer. 

Orijinal ismi ile Inheritance ismini alan ancak sitemizde Türkçe dublajıyla ve hatta 4k film formatıyla yüklediğimiz filmde yönetmenlik koltuğundaki isim Vaughn Stein’dir. Korkunç bir sırla baş başa kalan genç bir savcının hikayesini anlatan filmde Matthew Kennedy ismi de senarist köşesinde yer almaktadır. Lily Collins ile Connie Nielsen ve de Simon Pegg isimleri ise filmde yer alan ve başrol oyuncu kadrosunu oluşturan simalardır. Lauren bu kelepçeli adamı serbest mi bırakmalı yoksa babasını mirasını sürdürmeli midir?

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri