Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
8 / 10
3 1
Matrix Resurrections
Fragmanı izle

Matrix Resurrections - The Matrix Resurrections izle 2021. Matrix Resurrections , Lana Wachowski tarafından üretilen, birlikte yazılan ve yönetilen 2021 Amerikan bilim kurgu aksiyon filmidir. Bu devamıdır Matrix Revolutions (2003) ve dördüncü Matrix filmi serisi. Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra Jonas'ın da aralarında bulunduğu Keanu Reeves , Carrie-Anne Moss, Lambert Wilson ve Jada Pinkett Smith, serideki önceki filmlerdeki rollerini yeniden canlandırıyor.ve Christina Ricci.

Film, Village Roadshow Pictures ve Venus Castina Productions tarafından yapıldı ve Warner Bros. Pictures tarafından dağıtıldı. Olaylardan sonra altmış yıl Set Devrimler film izler Neo San Francisco Thomas A. Anderson olarak görev yaptığı özgün kimliği altında bir görünüşte sıradan bir hayat yaşayan, ancak yeni bir sürümü ne zaman Morpheus teklifler onu kırmızı hap ve fikrini yeniden açar Smith enfeksiyonundan bu yana geçen yıllarda daha güvenli ve tehlikeli hale gelen Matrix dünyasında Neo, yeni bir düşmanla savaşmak için bir grup isyancıya katılır.

Serbest bırakılması ardından Devrimler , Wachowski'ler başka olasılığını inkar Matris söylentiler olası bir dördüncü yaklaşık o zamandan beri çıkmasına rağmen, filmin Matrix işe film ve sürekli imtiyaz canlandırılması ilgilendiğini ifade stüdyoda Zak Penn Wachowski'ler reddetti sonra yeni bir senaryo yazmak daha fazla devam filmi yaratmak için her teklif. 2019'un sonlarında, dördüncü bir Matrix filmi nihayet duyuruldu ve Lana Wachowski, kız kardeşi olmadan yönetmen olarak geri döndü ve Reeves ve Moss rollerini tekrarladı.

Çekimler Şubat 2020'de başladı ancak önümüzdeki ay COVID-19 salgını nedeniyle durduruldu. Wachowski, projeyi rafa kaldırma ve filmi yarım bırakma olasılığıyla oynadı, ancak oyuncu kadrosu bitirmesi konusunda ısrar etti. Çekimler Ağustos 2020'de yeniden başladı ve üç ay sonra sona erdi. Matrix Resurrections'ın dünya prömiyeri 16 Aralık 2021'de Toronto , Kanada'da yapıldı ve Warner Bros.

 Pictures tarafından 22 Aralık 2021'de diğer ülkelerde sinemalarda gösterime girdi ve aynı zamanda Aynı tarihte başlayan bir ay boyunca Amerika Birleşik Devletleri'nde HBO Max . 20 milyon doların üzerinde hasılat elde etti ve filme verilen eleştiriler genel olarak olumluydu; performanslar ve aksiyon sekansları övüldü, ancak yazı ve görseller bazı eleştiriler aldı.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Umitdc

Seriyi izlediyseniz, ilk 3 harika filmden sonra, her şeyi mahvetmiş olduklarını anlarsınız. Berbat. Seriyi izlediyseniz aksiyon filmi işte izleyin vakit geçer.

8 Ay Önce
murat

15 yaş için  uygun evet zamanın da nasıl izlemişiz hevesle seriyi

8 Ay Önce
ibrahim

hayal kırıklıgı :S merakla beklenen matrix resmen hayal kırıklıgı eskileri daha heyacanlı ve daha güzeldi izleyince benim gibi sizde hayal kırıklıgı yasayacaksınız .filmizlemax ailesine tşk ederim bize bölesine güzel imkan sundukları için

8 Ay Önce
serdar

ibo adam ol efsane film kesinlikle karalama yapan ibo  tam olarak birşey  demiycem sansür olmasın cidden efsane filim  pişman olursanız ben film den anlamıyorum kesinlikle izleyin

5 Ay Önce
0
Film Reytingleri