Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Marmaduke

HD 76 2022
Puanla:
5 / 10
1 1
Marmaduke
Fragmanı izle

Eğer renkli animasyonları seviyorsanız ve köpekler size sevimli geliyorsa bu 4k film tam size göre çünkü tüm yaş gruplarına hitap edebilecek olan bu aile komedisinde baş karakterimiz Marmaduke adında sevimli mi sevimli bir köpektir. Hatta Marmaduke belki de dünyanın en sevimli canlısı sayılabilir. Tabi haylazlıkları saymazsak!  Kendisi Phill adında bir sahibin köpeği ve Danimarka'da ona bakan ailesi ile birlikte yaşamakta. Kansas adlı bölgede bir banliyöde sıradan hayat süren sakin bir aile, kendileri gibi sakin olmayan son derece hareketli bu köpeğe sahipler. Uzun bir süreden sonra burada yaşadıkları mahalleden çıkıp, California eyaletindeki Orange County adlı bölgeye taşınmaya karar verirler. Tabi ki bu taşınma sürecinde onlara sevimli ancak haylaz köpekleri de aileye eşlik edecektir.

Marmaduke, Danua cinsi bir köpektir. Dolayısıyla gayet iri bir cüsseye sahip olduğunu söylemek hiç de yanlış olmaz. Ancak tipinin aksine, iri cüssesine rağmen hiç de hantal bir karaktere sahip olduğu söylenemez. O, oyun oynamaya bayılan ve başını bol bol belaya sokan haylaz mı haylaz bir canlıdır. Hatta kendisinin birtakım hobileri bile vardır; örneğin köpek sörfü! Bu yüzden animasyon boyunca onu birbirinden ilginç köpek sörfü yarışmalarında göreceksiniz. Ayrıca yukarıda başını bol bol belaya sıkacağından da bahsetmiştik. Bu yüzden bulaşacağı belalar yüzünden türlü koşturmacalardan tutun da şehrin lağımlarında bile Marmaduke'e rastlayabilirsiniz

Yeni taşındıkları yere ve buranın köpeklerine de insanlarına da alışmak elbette ki onun için hiç de kolay olmayacaktır. Peki ya Marmaduke yeni geldikleri bu yerde çevreye uyum sağlamayı ne şekilde deneyecektir? Başına bu sefer burada ne gibi dertler açacak ve farkında olmadan sahiplerini ne gibi zor durumlara sokacaktır? Sevimli ve yumurcak köpeğimiz yalnızca bir gününü bile başını belaya sokmadan geçirebilecek midir?

Animasyon filmi olduğu için burada Owen Wilson, Fergie, George Lopez, Emma Stone ve Kiefer Sutherland gibi isimler karakterlere ses vererek hayat bulmalarını sağlıyorlar. Yönetmenler Mark A.Z. Dippé , Matt Philip Whelan ve Youngki Lee eşliğinde çekilen animasyon filminin senaryosu Byron Kavanagh' a ait. Dili İngilizce olarak yayınlanan animasyonun müzikleri ise Nicholas Schnier tarafından tasarlanmış.  İlk olarak Amerika'da vizyona giren film özellikle küçük yaş grubu izleyiciler tarafından beğeni ile karşılanmıştır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri